Kontakt

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie

  • ul. Księżogórska 90
  • 41-922 Radzionków
  • +48 32 793 70 86
  • biuro@mosirek.pl
  • ING BANK ŚLĄSKI: 88 1050 1230 1000 0023 2585 9458
  • NIP: 6452448624, REGON: 240799885

Obiekty sportowe MOSiR

Hala sportowa

  • ul. Ks. Knosały 16
  • 41-922 Radzionków
  • +48 32 793 70 86
  • +48 883 344 863
  • biuro@mosirek.pl

Księża Góra

  • ul. Księżogórska 90
  • 41-922 Radzionków
  • +48 32 793 70 86 wewn. 2
  • +48 784 64 02 59
  • biuro@mosirek.pl

Dyrektor

Grzegorz Zadęcki
  • +48 530 339 366
  • dyrektor@mosirek.pl

Księgowość

Irena Gryboś
  • +48 32 793 70 86 wewn. 4
  • +48 883 344 875
  • irena@mosirek.pl

Administracja

Iza Niesler-Panok
  • +48 32 793 70 86 wewn. 5
  • +48 883 344 873
  • iza@mosirek.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Adam Adamczyk
  • odomosir@mosirek.pl

Dział Organizacji Sportu

  • +48 32 793 70 86 wewn. 3
  • +48 883 344 876
  • biuro@mosirek.pl

Ewelina Jenszczok
  • +48 883 344 865
  • ewelina@mosirek.pl

Sławomir Mikusiński
  • +48 883 344 866
  • slawek@mosirek.pl

Robert Tobór
  • +48 883 344 870
  • robert@mosirek.pl

Jacek Nowak
  • +48 883 344 877
  • jacek@mosirek.pl