Ciderplas

Data Drużyny Wynik
1.08 Rabsztyn/Wołoszyn Pawlak/Leśniczek 2:0 (21:7; 21:16)
22.07 Berg/Król Lis/Szafruga 2:0 (21:14; 21:12)
25.06 Szlachta/Jabłoński Rusek/Iwanowicz 2:1 (23:21; 14:21; 15:12)
6.06 Berg/Król Duda/Sułkowski 2:0 (21:16; 21:18)
3.06 Duda/Sułkowski Janus/Rak 2:1 (21:11; 19:21; 15:10)
Lis/Szafruga Duda/Sułkowski 2:1 (21:18; 19:21; 15:10)
Janus/Rak Lis/Szafruga 2:0 (21:17; 21:11)
Piskorz/Czernik Lis/Szafruga 2:0 (21:19; 21:13)
30.05 Tomaszewska/Andrzejczak Zich/Jankowski 2:0 (21:18; 21:17)
Oleczek/Łokociejewski Zich/Jankowski 2:0 (21:15; 21:18)
Tomaszewska/Andrzejczak Oleczek/Łokociejewski 2:1 (15:21; 21:13; 15:7)
Hojnowska/Łata Gajda/Jodłowski 2:1 (17:21; 21:17; 15:13)
Rusek/Iwanowicz Hojnowska/Łata 2:0 (21:19; 21:18)
29.05 Szlachta/Jabłoński Oleczek/Łokociejewski 2:0 (30:28; 23:21)
Warecka/Cogiel Lis/Szafruga 2:1 (21:19;15:21; 15:13)
Szlachta/Jabłoński Warecka/Cogiel 2:0 (21:13; 21:17)
Szlachta/Jabłoński Lis/Szafruga 2:0 (21:11; 21:18)
28.05 Hojnowska/Łata Rabsztyn/Wołoszyn 2:0 (21:13; 27:25)
Rabsztyn/Wołoszyn Warecka/Cogiel 2:0 (22:20; 21:19)
Hojnowska/Łata Warecka/Cogiel 2:0 (21:12; 21:14)
24.05 Psota/Colik Lis/Szafruga 2:0 (21:9; 21:10)
23.05 Rabsztyn/Wołoszyn Lis/Szafruga 2:1 (21:12; 15:21; 15:10)
Zich/Jankowski Rabsztyn/Wołoszyn 2:0 (21:14; 21:15)
Zich/Jankowski Lis/Szafruga 2:0 (21:15; 21:16)
19.05 Rusek/Iwanowicz Babiarz/Królikowski 2:0 (21:8; 21:14)
Data Drużyny Wynik
29.07 Steinhof/Piskorz Grocholska/Grzesica 2:0 (21:11; 21:12)
10.07 Grzesica/Grocholska Josz/Warczak 2:0 (24:22; 21:11)
20.05 Rabsztyn/Krysiak Grzesica/ Grocholska 2:0 (21:9; 21:14)
18.05 Fura/Duda Grzesica/Grocholska 2:0 (21:7; 21:11)
Data Drużny Wynik
6.08 Gagla/Dziembała Jankowski/Mańkowski 2:1 (21:18; 18:21; 15:12)
Czernik/Rybak Jankowski/Mańkowski 2:1 (21:18;19:21;15:10)
Czernik/Rybak Gagla/Dziembała 2:0 (21:11;21:18)
26.07 Gwóźdź/Biadacz Tekielak/Strzelecki 2:0 (21:16; 21:13)
Gagla/Dziembała Królikowski/Szumowski 2:1 (22:20; 20:22; 15:13)
Królikowski/Szumowski Gwóźdź/Biadacz 2:1 (21:18; 15:21; 15:10)
Królikowski/Szumowski Tekielak/Strzelecki 2:0 (21:17; 21:19)
Gagla/Dziembała Gwóźdź/Biadacz 2:0 (23:21; 21:16)
28.06 Gagla/Dziembała Wyrobek/Duda 2:1 (18:21; 21:18; 15:13)
13.06 Gagla/Dziembała Tekielak/Strzelecki 2:0 (25:12;24:22)
4.06 Król/Szpitol Królikowski/Szumowski 2:1 (23:25; 21:15; 15:10)
3.06 Król/Szpitol Gagla/Dziembała 2:0 (21:12; 21:18)
Gagla/Dziembała Adamek/Lipiński 2:0 (21:15; 21:15)
Królikowski/Szumowski Adamek/Lipiński 2:0 (21:12; 21:14)
1.06 Król/Szpitol Adamek/Lipiński 2:0 (21:16;21:13)
27.05 Jankowski/Mańkowski Tekielak/Strzelecki 2:0 (21:13; 21:15)
24.05 Tekielak/Strzelecki Goj/Goj 2:0 (21:6; 21:8)
Jankowski/Mańkowski Goj/Goj 2:0 (21:4; 21:5)
20.05 Rybak/Czernik Gwóźdź/Biadacz 2:1 (21:19; 13:21; 17:15)
Adamek/Lipiński Rybak/Czernik 0:2 (12:21; 12:21)
Adamek/Lipiński   0:2 (7:21; 13:21)
19.05 Mikołajczyk/Wołczyk Krawiec/Brzoza 2:0 (21:5; 21:15)
1 KOLEJKA I OTWARCIE
2 KOLEJKA
 
3 KOLEJKA
 
4 KOLEJKA
 
5 KOLEJKA