PEŁNA LISTA ZGŁOSZENIOWA (NUMERY STARTOWE DRUŻYN USTALANE WD KOLEJNOŚCI WPŁAT)

LP. NAZWA DRUŻYNY I ZMIANA II ZMIANA III ZMIANA IV ZMIANA V ZMIANA
1 LECYMY DURŚ SKOCZEK SYLWIA KISZKA-MAZIARCZUK BERENIKA KUCHARSKA ANNA MUSIALIK KATARZYNA WOJDANOWSKA MAŁGORZATA
2 SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY TEAM 1 POLCZYK ADAM PUŁA ADRIAN BRZEZINA ARKADIUSZ KOZIARA GRZEGORZ CZAJKA EDWARD
3 SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY TEAM 2 KRAUSE SZYMON SIKORA MARIUSZ SOBCZYK DAWID  PACANA KRZYSZTOF GRUDNIEWSKI RAFAŁ
4 MIRAZ RACE TEAM  1 KWIATKOWSKA MARTYNA ŁAZOWA PATRYCJA CEBO AGNIESZKA JACEK NATALIA JÓŹWIAK DOROTA
5 MIRAZ RACE TEAM 2 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW RUS MICHAŁ SZRENIAWA WALDEK BORCHERT MARCIN KUŁAGA SEBASTIAN
6 MIRAZ RACE TEAM 3 MIKOŁAJCZYK DOMINIKA MIKOŁAJCZYK MAŁGORZATA WAWRZYNEK GRZEGORZ SIKORA ARKADIUSZ STACHAK KRZYSZTOF
7 MIRAZ RACE TEAM 4 PANFIL KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA BEATA WOJNOSKA NATALIA OLBRICH BARBARA GAWRON MONIKA
8 MIRAZ RACE TEAM 5 PĘKAŁA ANNA ŚLIWIŃSKA ELWIRA PIEJKO TADEUSZ HERDZINA KACPER SZMATŁOCH IWONA
9 MIRAZ RACE TEAM 6 DUDA DARIUSZ POLOK MONIKA SKORUPA ADAM SZLĘZAK SŁAWEK MISZCZAK KATARZYNA
10 MIRAZ RACE TEAM 7 HERDZINA WOJCIECH JEFIMIK PAULINA ANTOLIK ŁUKASZ DURAK WOJCIECH PLEWIŃSKA SYLWIA
11 CASTORAMA TARNOWSKIE GÓRY MICHALSKI JAROSŁAW WOJCIECHOWSKA BARBARA KRYŃSKI GRZEGORZ SKÓRKA GRZEGORZ SUSEK ROBERT
12 240 KM ZYCH ZBIGNIEW HAJDUK TOMASZ KOZA ROBERT PETELCZYC PIOTR TRACZ SŁAWOMIR
13 W POGONI ZA DUCHEM 1 SURGUCKA IWONA STRUK AGNIESZKA SWĘDZIOŁ MONIKA DZIUBEK MONIKA OLESIŃSKA MARTYNA
14 BORN TU BI LOTAĆ MADEJSKI SEBASTIAN HOLECZEK MARCIN BRZOSKA JACEK ROSKOSZ KLAUDIUSZ KRUPA JAKUB
15 MAFIOSÓW 5-CIU ROGOWSKI MACIUŚ CZYRNIA MARTIN GRUND MAREK KARGÓL RAFAŁ GARCORZ DAWID
16 ŚLUNSKIE ELWRUNERY MAŁECKI PIOTR ONUSZKIEWICZ ALEKSANDRA ZIÓŁKOWSKI DARIUSZ MAŁECKI JACEK SZYMSKI TOMASZ
17 SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY TEAM 3 KAROLCZAK JOANNA POLCZYK KATARZYNA NOWICKI TOMASZ SIODLACZEK MAGDA KULPIŃSKA ANNA
18 CIDRY LOTAJOM 1 CUG ŚWIECZYNA JAKUB LAKSA DARIUSZ NOWICZ LESZEK TOMCZYK KAROL SAS PAWEŁ
19 CIDRY LOTAJOM 2 GONIOM RATYŃSKI BARTŁOMIEJ  TYCZKA PIOTR MUCHA ADAM TYCZKA WOJCIECH MARKUSIK TOMASZ
20 CIDRY LOTAJOM 3 PAN Z PLAKATU SZEREMETA GRZEGORZ KOWOLIK ANDRZEJ KORUS PIOTR FREJ SEBASTIAN SZULC DAMIAN
21 CIDRY LOTAJOM 4 GANG PROSIAKÓW FREJ ANNA TYLKA EDYTA MAJZA KATARZYNA PAC JAN OSADNIK MONIKA
22 CIDRY LOTAJOM 5 MŁODZI GNIEWNI JANUS ADAM PIONTEK BOŻENA PIONTEK ANDRZEJ WIECZOREK IRENEUSZ WIECZOREK MATEUSZ
23 CIDRY LOTAJOM 6 FAJNA EKIPA KORUS KARINA BOŻEK ARTUR JANAS MARIUSZ KRZYKAWSKI DAWID NOWICZ MARIUSZ
24 CIDRY LOTAJOM 7 NA SZOSIE ZAJĄC WOJCIECH NIEWIADOMSKI ARTUR WILCZEK KAROL PAKUŁA PAWEŁ PAKUŁA KRZYSZTOF
25 CIDRY LOTAJOM 8 KIJOWA EKIPA TOMCZYK NATALIA JANOSZKA IRENA MARĘDZIAK MAGDALENA MITAS DAMIAN ZAJĄC KRZYSZTOF
26 SZALONE ŚLIMAKI LESIECKI TOMASZ LESIECKI PIOTR FRYDEL ŁUKASZ STEFAŃCZYK KRZYSZTOF BORTEL MIROSŁAW
27 KAPA TEAM MACIEJOWSKI MICHAŁ MIKOŚ ŁUKASZ RYBAKIEWICZ GRZEGORZ PODLECKI MAREK WIĄCEK TOMASZ
28 W POGONI ZA DUCHEM 3 IWAN PAWEŁ CZERWIŃSKI RADOSŁAW KOŁODZIEJ DARIUSZ WASZKIEWICZ TOMASZ CZECH DARIUSZ
29 W POGONI ZA DUCHEM 2 ŚLIZ ALICJA KRAWCZYK ELA NABIAŁEK ALEKSANDRA MOSZ TOMASZ SURGUCKI SEBASTIAN
30 NIGHT RUNNERS ZABRZE DELEWSKA DOROTA STĘPNIAK IZABELA FILIPCZYK WIOLETTA WOJAKOWSKA KATARZYNA DIERŻANOWSKA BLANKA
31 COMPANIEROS ASFALT TEAM GARBOWSKA MONIKA JANIK JANUSZ KOŁODZIEJ JACEK BUCZYŃSKI RADOSŁAW STĘPIEŃ WOJCIECH
32 NIEZNISZCZALNI BEDNARCZYK MARCIN WILK DARIUSZ BIEDROŃ DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI ADAM KUKOWKA ADAM
33 OKIEM WILKA KANCEL DANIEL GŁUC MIROSŁAW BIEŃKOWSKI ROBERT ŚWIERCZYŃSKI MICHAŁ RYSZKA KAROL
34 COMPANIEROS ASFALT TEAM PRO POSTÓŁ KAROLINA ADAMOWSKI JACEK ZIEMBIŃSKA- BUCZYŃSKA ALEKSANDRA CHWALISZEWSKI JAROSŁAW CHWALISZEWSKA AGNIESZKA
35 MGB ORANGE TEAM FILIPIAK HIERONIM BALCERZAK BOGDAN ZAMOJSKA IWONA KRAKOWSKI SEBASTIAN ZAMOJSKI BARTOSZ
36 SŁAWNE PIEKARSKIE GIZDY KRAWCZYK WOJCIECH SAFADER DAMIAN UMIŃSKA-DURAJ SŁAWA MAĆKOWSKI WOJCIECH WYMYSŁO ANDRZEJ
37 ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 CZAJA ROMAN WÓJCIK PAWEŁ WIECZOREK MACIEJ MOSKWA SŁAWOMIR CZECHOWICZ KAMIL
38 ZADYSZKA OŚWIĘCIM 2 PORĘBSKI MAREK LENART JOANNA LENART ATRUR KOBOSKO PAWEŁ SAMBAK TADEUSZ
39 ZADYSZKA OŚWIĘCIM 3 PORĘBSKA ALEKSANDRA KUSIO BARBARA WÓJCIK PAULINA RYBARZ ARTUR PRZEWOŹNIK MAREK
40 MGB STROSZEK TEAM SZCZUKA ADRIAN ZARAŃSKA IZABELA HAŃCZUR JAN MRACHACZ DOROTA ORZECHOWSKI ARKADIUSZ
41 DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA  "ODCISK" KURP MARCIN GAJEWSKI RAFAŁ BYSTRZYCKI RADOSŁAW BIELEWICZ MACIEJ SZAŁACHOWSKI TOMASZ
42 UFOKI ŚWIERKLANIEC NOWAK SEBASTIAN COFAŁKA PIOTR WEBER DOMINIK LASECKI ROBERT ŚCISŁY MATEUSZ
43 STRAŻ POŻARNA RADZIONKÓW GWÓŹDŹ PIOTR PARKITNY TOMASZ STUDZIŃSKI WITOLD KRÓL DAMIAN BIAŁAS ARTUR
44 LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO BIELECKI ŁUKASZ HAJDUK MICHAŁ BIELECKI SŁAWOMIR KOZIEŁ MICHAŁ HAJNCE KRYSTIAN
45 ROZBIEGANY BĘDZIN WIĘCZKOWSKI PIOTR TUREK RAFAŁ ŚWIRAD MIROSŁAW JĘCZMYK JAKUB SZATNIEWSKA AGNIESZKA
46 WALECZNI DZIESIĘCIOJAJECZNI MENCEL ADRIAN HAUFA DARIUSZ RÓŻAŃSKI ADAM JANECZEK MARCIN KUKLA PAWEŁ
47 NIGHT RUNNERS ZABRZE 2 BIENEK ADAM DELEWSKI DARIUSZ WOJAKOWSKI KRZYSZTOF
ROLIŃSKI TYMOTEUSZ SOSNA PATRYK
48 HURAGAN LIGOTA 2 OLSZEWSKI PIOTR BURCZYK CELINA BINASIK AGNIESZKA GRZONDZIEL KATARZYNA ZIELIŃSKI ŁUKASZ
49 LECYMY DURŚ HAREM AZIEGO OPIOŁKA KRZYSZTOF JURECZKO JOANNA WEGNER AGNIESZKA TOKARZ JOANNA KOBA- STASIAK URSZULA
50 MIRAZ RACE TEAM 8 KŁACZKA SEBASTIAN DUDA ŁUKASZ MILKOWSKI JAN HAŁAKUC JOANNA KRAWCZYK PAWEŁ
51 BALVITEN KARDAŚ AREK KRÓLIKOWSKI KAMIL WIŚNIEWSKI PIOTR STACHOWICZ TOMASZ KAROŃ BARTEK
52 NIEFORMALNA BRYGADA BIEGOWA KRZAK ŁUKASZ KOSMACKI JACEK WRÓBEL TOMASZ SĘKOWSKI MICHAŁ KOSMACKI MICHAŁ
53 WARTKIE PIERONY 1 KRAICZICZEK KRZYSZTOF KOWAL AGNIESZKA DRGAS MAŁGORZATA WYPLER MARCIN FLORIAN KRZYSZTOF
54 WARTKIE PIERONY 2 KRAWCZYK DARIUSZ FANGOR AGATA ADAMUS ANNA SOBOTA JAROSŁAW KORDYŚ ADAM
55 WARTKIE PIERONY 3 MICHALSKI MAREK MROCHEM MARIUSZ NOWACZEK ELŻBIETA SOCHA MICHAŁ ŁASZCZAK- GAJDA DOROTA
56 WARTKIE PIERONY 4 ZORAN HENRYK KURASZ ANGELA SOCHA MARLENA SZABATOWSKI DOMINIK MICZKA PIOTR
57 WARTKIE HAZOKI PASTERNAK MARIAN MUSIAŁ BOŻENA LESISZ KATARZYNA OZDARSKI KRZYSZTOF DUŹNIAK DOMINIK
58 POCZTA POLSKA 1 BORYKA PIOTR KOSĘDKA IZABELA SOSNOWSKI MICHAŁ MROCZKA ANNA KOSIŃSKI ROBERT
59 POCZTA POLSKA 2 PAŚ PAWEŁ KLIMCZOK TOMASZ URACZ-CZYŻEWSKA ANITA KUBICZEK ALEKSANDRA MOLIŃSKA MONIKA
60 POCZTA POLSKA 3 GABAŁA MICHAŁ LATA BEATA MAKOWSKA AGNIESZKA CHYNEK ŁUKASZ WOJSA ZDZISŁAWA
61 TOURSPORT RUNNING TEAM WACHLA RAFAŁ JONDERKO ŁUKASZ TERECH TOMASZ OKROSKOWICZ TOMASZ BANEK KRZYSZTOF
62 PRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY ROSKOSZ RAFAŁ MUSIALIK JAN ISKRZAK IZABELA DĄBROWSKI RAFAŁ ZARZYŃSKI KRZYSZTOF
63 HURAGAN LIGOTA PRZYBYŁKO NIKODEM KISIECKI DAMIAN GRZONDZIEL MIROSŁAW LEDWOCH PRZEMYSŁAW ŻOGAŁA JAN
64 ENERGOKONTRAKT GLIWICE ZUB PRZEMEK KOŚNY OLA MACIOSZEK ŁUKASZ KOŚNY ADAM SKACZYŃSKI MARCIN
65 PIERUNY KOTT MIROSŁAW KRUK KRZYSZTOF WRODARCZYK ŁUKASZ WESOŁEK TOMASZ OLISZ TOMASZ

 

Wstępnego zgłoszenia dokonuje kapitan mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 883 344 876- podając nazwę drużyny oraz swoje imię i nazwisko oraz telefon. Skład drużyny może zostać podany w późniejszym terminie.
Drużyna zostaje zakwalifikowana po przesłaniu pełnego formularza zgłoszeniowego z imionami i nazwiskami poszczególnych zawodników danej drużyny wraz z numerami zmian, na których pobiegnie zawodnik oraz po uiszczeniu opłaty startowej.
Pełne zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do dnia 12.10.2021, mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 883 344 876.
Limit zgłoszeń wynosi 70 drużyn 
Regulamin

Karta Zgłoszeniowa

*OPŁACONO WPISOWE

lp Nazwa drużyny I zmiana II zmiana III zmiana IV zmiana V zmiana
1 CARBON OCR RACING TEAM Gołębiowski Tomasz Zemła Kinga Cieśla Adrian Gołębiowski Konrad Gołębiowski Bogdan 
2 MAFIA TEAM LUBLINIEC 1 Kordziński Kazimierz Swoboda Leszek Kaczmarczyk Sebastian Kaczor Marceli Springwald Paweł
3 MAFIA TEAM LUBLINIEC 2 Kaczmarczyk Artur Gawlik Zbigniew Małczak Marcin Grund Marek Skiba Krzysztof
4 RUSZ TYŁEK Szołtysek Mateusz Nowak Martyna Dolibóg Rafał Pilarski Piotr Pietrzyk Jakub
5 DELTA SZWADRON SUPER COOL KOMANDO WILKÓW ALFA Śliwa Sebastian Jazgarski Marcin   Śliwa Rafał  Korbela Dawid Safader Damian 
6 BIEGAM WOLNO BO MI WOLNO Janeczek Marcin Prukop Anna Kwapisz Kamil Michalec Agata Haufa Dariusz
7 BYTOMSKIE ŚLIMOKI Rosiński Artur Rzeźniczek Krzysztof Maślanka Tomasz Jagieła Adam Bezner Kamil
8 UFOKI ŚWIERKLANIEC 1 Waligóra Monika Nowak Sebastian Wylężek Marek Weber Dominik Lasecki Robert
9 BORN TU BI LOTAĆ Wieczorek Oskar Puchałka Michał Holeczek Marcin Brzoska Jacek  Madejski Sebastian
10 ROZBIEGANY BĘDZIN PARTNER 2000 Więczkowski Piotr Turek Rafał Świrad Mirosław Jęczmyk Jakub Szatniewska Agnieszka
11 GARDA TEAM Ozdarski Krzysztof Brzeźniak Krzysztof Osadnik Mateusz Błaszczyk Marek Janus Robert
12 GANG STEFANA Tarasiuk Mateusz Żokowska Sylwia Żokowski Tomasz Zimnik Justyna Ćwik Szymon
13 GIBKIE LACIE Soblik Łukasz Kucharski Jacek Grzesińska Alicja Flaszka Mirosław Piernik Radosław
14 OSP REPTY ŚLĄSKIE Golkowski Marcel Kupidło Joanna Słowiński Krzysztof Gomola Zbigniew Kadłubek Aleksandra
15 ŚLUNSKIE ElwRUNery Szymski Tomasz Rój Mariusz Onuszkiewicz Aleksandra Małecki Jacek Małecki Piotr
16 DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA "ODCISK" 1 Krup Marcin Rudowski Damian Bystrzycki Radosław Karczewski Eugeniusz Szałachowski Tomasz
17 DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA "ODCISK" 2 Jankowska Urszula Prokopowicz Aneta Kraskowska Maja Piwko Marta Karczewska Alina
18 POLICJA TRNOWSKIE GÓRY Mrozek Adam Juda Tomasz Mężyk Jarek Ulatowski Tomasz Openchowski Rafał
19 ENERGO KONTRAKT Skaczyński Marcin Macioszek Łukasz Zub Przemek Cisowski Michał Niemczyk Paweł
20 SZYBKIE FUFULCE Gaik Kamil Krauze Filip Kubat Kamil Halczok Janusz Mrachacz Piotr
21 ARSANIT Huzarewicz Henryk Petrus Karolina Kowal Krzysztof Niedziela Tomasz Kozioł Paweł
22 MUZYCZNA BYTOM Garus Arkadiusz Czaja Akeksandra Kulka Artur Wolszleger Adrianna Meisner Jarosław
23 SZALONE ŚLIMAKI Lesiecki Tomasz Frydel Łukasz Bortel Mirosław Stefańczyk Krzysztof Kapica Marek
24 KOZICA I WOŁY Lar Bartek Wicik Marcin Piecuch Szymon Krawiec Szymon Chojnowska Magda
25 CHOP Z ŻELAZA TRI TEAM 1 Ligocki Michał Kuczyk Szymon Kapela Mariusz Ligocki Tomasz Opała Kuba
26 CHOP Z ŻELAZA TRI TEAM 2 Ryszka Karol Prokop Bartek Lisieński Michał Odróbka Stanisław Maliszewski Mieszko
27 LOGTECH TEAM RADZIONKÓW Stasik Krzysztof Cieślik Mateusz Kargól Rafał Golec Łukasz Piosek Grzegorz
28 ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 Papuga Dariusz Wieczorek Maciej Basta Grzegorz Sambak Tadeusz Wójcik Paweł
29 ZADYSZKA OŚWIĘCIM 2 rezygnacja rezygnacja rezygnacja rezygnacja rezygnacja
30 330. KOMPANIA RADIOTECHNICZNA RADZIONKÓW Pociask Krzysztof Sziotka Grzegorz Cepielik Krzysztof Brzoska Piotr Pociask Marcin
31 PIERUNY Wrodarczyk Łukasz Kandzia Krzysztof  Olkisz Tomasz Soja Remigiusz Kott Mirosław
32 PETARDY Z AFRYKAŃSKIEGO WAGADUDU Plaza Barbara Jurowicz Damian Łachacz Beata Myga Magdalena Lampert Mateusz
33 WYROŚNIĘTE PRZEDSZKOLAKI Odziomek Alicja Serafin Wiktoria Pogoda Kinga Szajnowska Agnieszka Migas Anna
34 PRZEDSZKOLAKI Z JEDNEJ PAKI Smolarczyk Agnieszka Malcherczyk-Dziura Małgorzata Smolarczyk Michał Połącarz Bartosz Pelińska Ewelina
35 ŁOBUZIAKI PRZEDSZKOLAKI Dróżdż Alicja Tetlak-Tracz Barbara Dziura Arkadiusz Dróżdż Michał Bodyński Wojciech
36 GIBKE HAZOKI Kraicziczek Krzysztof Lesisz Katarzyna Łęcki Piotr Knebel Patrycja Duźniak Dominik
37 40+ Musiał Bożena Łajszczak-Gajda Dorota Żmijewski Dariusz Miczka Piotr Kałamarz Mariusz
38 POGOŃ ZABRZE 2002 DZIEWCZĘTA rezygnacja rezygnacja rezygnacja rezygnacja rezygnacja
39 WARTKIE PIERONY Pietrek Darek Szabatowski Dominik Michalski Marek Oleś Damian Kurzeja Łukasz
40 SZOMBIERKI DREAM TEAM 1 Cebula Krzysztof Wróbel Wojciech Turlajew Wiktoria Weigel Tomasz Frankow Bartek
41 SZOMBIERKI DREAM TEAM 2 Sanchez Marzena Kicińska Beata Cebula Aga Waniek Magdalena Sukiennik Sandra
42 SZOMBIERKI DREAM TEAM 3 Dyczka Robert Hańczur Józef Cichy Kamil Zoremba Michał Kociel Jarek
43 SZOMBIERKI DREAM TEAM 4 Miaz Robert Dronowski Darek Biela Andrzej Turlajew Eugeniusz Glinka Marek
44 MIRAZ RACE TEAM- ELITE WOMEN Skrzypczyk Paulina Cebo Agnieszka Jacek Natalia Krzymińska Patrycja Rekić Kaja
45 MIRAZ RACE TEAM- ELITE MAN Mikołajczyk Mirosław Snochowski Rafał Skorupa Adam Kułaga Sebastian Szubert Dariusz
46 MIRAZ RACE TEAM 1 Maluśka Katarzyna Herdzina Wojciech Przybysz Katarzyna Kłosiński Przemyław Tomczyk Magdalena
47 MIRAZ RACE TEAM 2 Kalecińska Żaneta Mikołajczyk Małgorzata Gojna Joanna Sobala Dawid Olesiak Franciszek
48 MIRAZ RACE TEAM 3 Kuś Tomasz Poloczek Katarzyna Wawrzynek  Grzegorz Wojnowska Natalia Krogulecki Michał
49 SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY TEAM 1 Rogowski Maciej  Sikora Mariusz  Grudniewski Rafał  Polczyk Adam  Krause Szymon 
50 SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY TEAM 2 Mantajewska Ewa  Karolczak Joanna  Skopowska Klaudia  Żubrowska Aneta  Wyleżoł Piotr 
51 SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY TEAM 3 Brzezina Arkadiusz  Czajka Edward  Puła Adrian Kalinowski Krzysztof  Benisz Wojciech 
52 TEAM MIEDZIOWA ROJCA Holewa Piotr Wilczek Karol Holewa Patrycja Adamus Leszek Holewa Grzegorz
53 PRO-WINDOW TEAM Roskosz Rafał Musialik Jan Hajda Marek Knopek Tomasz Zarzyński Krzysztof
54 TIMTIRIMTIM TEAM Dyr Krzysztof Gondek Mirosław Wildner Witold Wildner Kamil Dyr Dorian
55 CIDRY LOTAJOM NIEPRZECIĘTNI Harwig Michał Tyczka Piotr Ratyński Bartłomiej Więzik Aleksandra Konik Ireneusz
56 CIDRY LOTAJOM   RADAR-owcy Czapla Arek Gowik Rafał Przybył Rafał Mitas Damian Kowolik Andrzej
57 CIDRY LOTAJOM GANG PROSIAKÓW Miś Katarzyna Frej Anna Tylka Edyta Majza Katarzyna Osadnik Monika
58 CIDRY LOTAJOM DALEKO JESZCZE? Bożek Artur Harwig Tomasz Harwig Patryk Więzik Wojciech Kamiński Mateusz
59 CIDRY LOTAJOM DRUŻYNA NA PIĄTKE Z PLUSEM Wręczycka Izabela Piontek Bożena Piontek Andrzej Pac Jan Janus Adam
60 CIDRY LOTAJOM CHOPY I BABY Tyczka Gabryś Nowak Joanna Dziubek Sebastian Marędziak Magdalen Szymski Rafał
61 CIDRY LOTAJOM BEZ SPINY Przybył Elżbieta Szulc Damian Frej Sebastian Mucha Adam Tworek Dawid
62 AWSOME Dolibóg Maria Dolibóg Michał Dolibóg Beata Łęczycki Paweł Czaja Wojciech
63 MAJAMI TEAM Janoszka Kamil Boruta Jan Różańska Joanna Fryc Adrian Straszak Łukasz
64 LECYMY DURŚ 1    Falana Agata Falana Marcin Opiołka Krzysztof Tyczyński Ryszard Konarski Michał
65 LECYMY DURŚ 2  Jureczko  Joanna Wegner Tomasz Kubicki Sebastian Chojna Zygmunt Stalmach Damian
66 LECYMY DURŚ 3 Papaja Tomasz Zawadzki Damian Koba-Stasiak Urszula Tkocz Jerzy Matysik Piotr
67 MOSIR PSZCZELNIK Małyszek Leszek Basa Przemysław Królikowski Kamil Stachowicz Tomasz Kwieciński Michał
68 ORANGE POWER Zamojska Iwona Mrachacz Dorota Krakowski Sebastian Zamojski Bartek Filipiak Hieronim
69 MISTRZOWSKA PIĄTKA Wrodarczyk Paweł Szołtysik Anna Pakuła Paweł Pakuła Krzysztof Pakuła Wojciech
70 BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Krupa Przemysław Krupa Gabriela Hajto Dominik Frącz Tomasz Małysz Jarosław
71 HAJIME 1 Horzela Agnieszka Dragon Karolina Jaros Gosia Ledwoń Anna Kubsik Katarzyna
72 HAJIME 2 Podora Monika Habraszka Dobrosława Gumulak Anna Habraszka Katarzyna Lazar Michał
73 HAJIME 3 Gosk Wojciech Ledwoń Krzysztof Grygier Rafał Jaros Łukasz Kadamus Arkadiusz
74 ZADYSZKA OŚWIĘCIM 3 Lenart Artur Lenart Joanna Kuraś Janusz Basta Dorota Papuga Iwona
75 SOCIOS SILESIA Szkoda Dariusz Kupijaj Marcin Nykiel Mariusz Kołodziejczyk Kamil Mazur Damian
76 KAJ TA META? Miodek Krystian Ciosek Bartek Kamiński Konrad Tomaszewski Bronisław Cichoń Adrian
77 FORMA STRUMIEŃ Galas Grzegorz Herman Damian Mazgaj Dawid Cieślar Marcin Herman Janusz
78 CHAOS I ZNISZCZENIE Szweda Benjamin Szweda Dorota Woźniczka Grzegorz Dzierwa Adam Żeliński Michał
79 LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO Bielecki Sławomir Cebula Jerzy Hajduk Michał Kozieł Michał Bielecki Łukasz
80 GARBATE ANIOŁY Zając Wojciech Zając Krzysztof Kalinowski Dawid Horzela Beata Horzela Błażej
81 POCZTA POLSKA 1 Mroczka Anna Kruczek Katarzyna Makos Adam Duda Jacek Makowski Marcin
82 POCZTA POLSKA 2 Rosiński Robert Surgucki Sebastian Surgucka Iwona Śliz Alicja Puchała Dariusz
83 POCZTA POLSKA 3 Kowalski Grzegorz Piskorz Agnieszka Dziubek Monika Dziubek Michał Gabała Michał
84 CIDRY LOTAJOM-JUŻ BLISKO ŚLĄSKO-WARMIŃSKIE Okroskowicz Tomasz Gajewski Wojciech Wyka Jerzy Szeremeta Grzegorz Terech Tomasz

43950561_2286333531600817_7689411341668319232_n.jpgDziewięćdziesiąt drużyn 5-cio osobowych brało udział w IV edycji Maratonu Sztafetowego. Po raz drugi z rzędu najszybciej dystans maratonu pokonała "Armia Janusza" (Piotr Mrachacz, Mateusz Włostowski, Patrycja Kapała, Filip Krauze, Mateusz Drąg) w czasie 2:29:02, drugi czas uzyskała drużyna Bytomskie Ślimoki (02:29:59), a trzecią drużyną, która przebiegła linię mety była siemianowicka drużyna ABEX Rekreacja (02:34:53), która dopiero na ostatnim okrążeniu wyprzedziła silną drużynę "Chop ze żelaza TRI TEAM" (2:35:17). 

WYNIKI drużynowe pełne pdf - klikni
Wyniki drużynowe - kliknij
Wyniki indywidualne - kliknij
Wyniki drużyn damskich - kliknij
wyniki drużyn mundurowych - kliknij
indywidualne kobiet - kliknij
indywidualne mężczyzn - kliknij

Wyniki indywidualne - statystyka chartee.pl  - kliknij
Wyniki drużynowe - statystyka chartee.pl  - kliknij
chartee.png

FOTORELACJE
002.fotorelacja
Adam Kultys 1
002.fotorelacja
Adam Kultys 2
002.fotorelacja
Adam Kultys 3
002.fotorelacja
Adam Kultys 4
002.fotorelacja
Adam Kultys 5
002.fotorelacja
Adam Kultys 6

Mosir-drużyny
002.fotorelacjaDaniel Wojtasiński 002.fotorelacjaMosir 1 002.fotorelacjaPhotoRunner
002.fotorelacjaKrzysztof Miś 002.fotorelacjaAdrian Woś 
3 Gwarek sfera tv dziennik zachodni 001.relacjatv