Poniżej przedstawiamy składy poszczególnych sztafet podczas VII Sztafetowym Maratonie Miast i Gmin. Jakiekolwiek zmiany osobowe będą dokonywane na miejscu w biurze zawodów. Prosimy już o nieprzesyłanie kart zgłoszeniowych. Kolejność poszczególnych drużyn została przydzielona alfabetycznie. Oryginały z podpisami należy dostarczyć do biura zawodów.

 

 

Imię Nazwisko  Nazwa drużyny
1. Daria Niewiadomska SIX O'CROSS
2. Tomasz Szymski ŚLUNSKIE ELWRUNERY
3. Sebastian Madejski BORN TU BI LOTAĆ
4. TOMASZ LESIECKI SZALONE ŚLIMAKI
5. Agnieszka Binasik HURAGAN LIGOTA
6. Celina Burczyk HURAGAN LIGOTA 2
7. Jan Żogała HURAGAN LIGOTA 3
8. MIASTO PARTNERSKIE
9. MIASTO PARTNERSKIE
10. Beata Jurczyk M/S RADZIONKÓW
11. Dariusz Haufa DOKĄD NOCĄ TUPTA JEŻ
12. Grzegorz Kowalski W POGONI ZA DUCHEM
13. Rafał Roskosz ROHOL TEAM OBERSCHLESIEN
14. Barbara Wojciechowska CASTORAMA TARNOWSKIE GÓRY I
15. Barbara Wojciechowska CASTORAMA TARNOWSKIE GÓRY II
16. Wojciech Maćkowski SŁAWNE PIEKARSKIE GIZDY
17. Rafał Turek ROZBIEGANY BĘDZIN
18. Dominik Weber UFOKI ŚWIERKLANIEC
19. Krzysztof Banek TOURSPORT RUNNING TEAM
20. Dorota Mrachacz DZIEWCZYNY Z MGB
21. Krzysztof Rzeźniczek ZAKLADY MIĘSNE "HAM"
22. Wojciech Zając EKO-TECH
23. Łukasz Ołownia ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1
24. Wojciech Moś CIDRY LOTAJOM - TOP RUN
25. Maciek Rogowski TEAM 1 - SREBRNI ŚCIGACZE TG
26. Tadeusz Sambak ZADYSZKA OŚWIĘCIM 2
27. Henryk Huzarewicz TEAM ARSANIT
28. Mariusz Sikora TEAM 2 - SREBRNI BIEGACZE TG
29. Krzysztof Kula UMBRIAGA TEAM
30. Joanna Karolczak TEAM 3 - SREBRNI BIEGACZE TG
31. Katarzyna Lesisz WARTKIE PIERONY Z HAZOKIEM
32. Katarzyna Lesisz WARTKIE PIERONY 1
33. Katarzyna Lesisz WARTKIE PIERONY 2
34. Katarzyna Lesisz WARTKIE PIERONY 3
35. Katarzyna Lesisz WARTKIE PIERONY 4
36. Katarzyna Lesisz WARTKIE PIERONY 5
37. Marcin Skaczyński ENERGOKONTRAKT GLIWICE
38. Andrzej Piontek CIDRY LOTAJOM - MŁODZI GNIEWNI
39. Martyna Olesińska W POGONI ZA DUCHEM 2
40. Marek Woźniak  BIEGOWA KUŹNIA
41. Marek Podlecki NGK RUNNING TEAM#1
42.  NGK RUNNING TEAM#2
43. NGK RUNNING TEAM#3

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią na Księża Górę w Radzionkowie wróciły biegi sztafetowe. VI edycja Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin przyciągnęła w tym roku 320 biegaczy, którzy stworzyli 64 pięcioosobowe sztafety. Wśród zawodników gościliśmy  Panią Prezydent Piekar Śląskich Sławę Umińską – Duraj, która reprezentowała drużynę Sławne Piekarskie Gizdy, a także Wicestarostę Powiatu Tarnogórskiego Pana Sebastiana Nowaka z drużyny Ufoki Świerklaniec. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta Radzionków Pan Gabriel Tobor, który oficjalnie otworzył zawody, a o godzinie 10:00 wystrzałem z pistoletu startowego, dał zawodnikom znak do rozpoczęcia rywalizacji w maratonie. Tradycyjnie już każdy  z uczestników miał to przebiegnięcia 4 pętle liczące około 2,1 km. Suma przebiegniętych kilometrów dawała odcinek maratonu. Już od samego startu utworzyła się czołówka pięciu najszybszych drużyn. Podczas każdej ze zmian dochodziło do rotacji na czołowych pozycjach. Ostatecznie najlepszą okazała się sztafeta Balviten w składzie: Arek Kardas, Kamil Królikowski, Piotr Wiśniewski, Tomasz Stachowicz, Bartek Karoń. Drugie miejsce na podium wywalczyli zawodnicy Mafiosów 5-ciu w składzie: Maciuś Rogowski, Martin Czyrnia, Marek Grund, Rafał Kargól oraz Dawid Garcorz, natomiast trzecie miejsce przypadło zespołowi, którzy przemierzył najdłuższą drogę aby pojawić się na naszych zawodach bo aż  500 km z Dobrego Miasta. Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” wystąpił w składzie: Marcin Kurp, Rafał Gajewski, Radosław Bystrzycki, Maciej Bielewicz, Tomasz Sałachowski W kategorii drużyn w całości składających się z kobiet najszybsza okazała się sztafeta zespołu W Pogoni za Duchem 1 w składzie: Iwona Surgucka, Agnieszka Struk, Monika Swędzioł, Monika Dziubek, Martyna Olesińska. Dodatkowe wyróżnienia przypadły również najszybszej zawodniczce Karinie Korus, która uzyskała czas 35 m 48 s oraz zawodnikowi, który osiągnął czas 27 m 30s, poprawiając najlepszy wynik z roku 2019 o 44 sekundy. Tradycyjnie już najlepsi zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez sponsorów m.in. Pocztę Polską i Balviten oraz Platformę Zdrowia i Aktywności „Rusz Tyłek”. Każdy z zawodników otrzymał też pamiątkowy medal oraz butelkę Piwa Lech Free.

Impreza nie mogła by sie odbyć oczywiście bez wsparcia sponsorów i partnerów takich jak:

Gmina Radzionków,

Balviten,

Poczta Polska,

Platforma Zdrowia i Aktywności „Rusz Tyłek”,

Toyota Czajka,

Strefa Ruchu,

AKK Net,

Restauracja „U Letochy”,

Plejada,

Kompania Piwowarska z Tychów,

Oriflame,

Fat Mama’s,

HAM,

Kawiarnia Tropicana,

OSiR Bytom

 

Serdecznie dziękujemy również za pyszną kawę firmie Gatto Nero oraz Restauracji Figaro     za wspaniały bigos, chleb z tustym i pasztetem oraz radzionkowskimi kiszonymi ogórkami.

WYNIKI

Ruszają wstępne zapisy na Marton Sztafetowy Miast i Gmin. Zawody zostaną przeprowadzone na terenie Parku Księża Góra w Radzionkowie 15 października 2022 r. o godzinie 10:00. 
Wstępnego zgłoszenia dokonuje kapitan mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 883 344 876 (w godz. 7:00 – 15:00) podając nazwę drużyny, imię oraz nazwisko kapitana i numer kontaktowy. Zapisy przyjmowane są do dnia 09.10.2022. 

Pełne karty zgłoszeniowe (nazwiska zawodników na poszczególnych zmianach) przyjmujemy wyłącznie w dniach od 3.10.2022 do 9.10.2022 i nie ulegają one zmianie.

Opłata startowa wynosi 200 zł od drużyny. Wpłatę należy przelać na konto Stowarzyszenia „CIDRY LOTAJOM” mBank 75 1140 2004 0000 3202 7984 6534 z dopiskiem „VII Maraton Sztafetowy ” i nazwą drużyny.

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

Wstępnego zgłoszenia dokonuje kapitan mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 883 344 876- podając nazwę drużyny oraz swoje imię i nazwisko oraz telefon. Skład drużyny może zostać podany w późniejszym terminie.
Drużyna zostaje zakwalifikowana po przesłaniu pełnego formularza zgłoszeniowego z imionami i nazwiskami poszczególnych zawodników danej drużyny wraz z numerami zmian, na których pobiegnie zawodnik oraz po uiszczeniu opłaty startowej.
Pełne zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do dnia 12.10.2021, mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 883 344 876.
Limit zgłoszeń wynosi 70 drużyn 
Regulamin

Karta Zgłoszeniowa

*OPŁACONO WPISOWE