• header01.jpg
 • header02.jpg
 • header03.jpg
 • header04.jpg
 • header05.jpg
 • header06.jpg
 • header07.jpg
 • header08.jpg
 • header09.jpg
 • header10.jpg
 • header11.jpg
 • header12.jpg
 • header13.jpg


Licznik odwiedzin

1951195

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

Relacje z imprez

IV kolejka CIDERPLAS 2015 - 7 lutego

lig4

Runda zasadnicza zaczyna wchodzić w fazę końcową. W lidze damskiej kolejne dwa zwycięstwa odniósł zespół Sans Blague i tym samym umocnił swoją pozycję w pierwszej trójce tabeli. Kolejne zwycięstwo odniosły zawodniczki Sokół Team, które z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej...

III kolejka CIDERPLAS 2016 - 31 Stycznia

iiikolejka

Już w pierwszym meczu trzeciej kolejki Ciderplas 2016 byliśmy świadkami niespodzianki...

fotorelacja

III Karnawałowy Maraton Fitness - 30 stycznia

Po raz trzeci radzionkowska hala sportowa gościła miłośników ruchu przy muzyce. Aerobik, Zumba, TBC, Deep Work Crossfit to tylko kilka z wielu zajęć przeprowadzonych podczas III Karnawałowego Maratonu Fitness. Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas liczba uczestników, ok. 200 osób. Ciekawy program i duża intensywność ćwiczeń przypadły do gustu wszystkim uczestnikom. Zajęcia prowadzili instruktorzy z okolicznych klubów fitness takich jak Galeria Fitness z Tarnowskich Gór, Fit By Ann z Radzionkowa, Centrum Sportowe Pełka z Bytomia oraz Formula z Piekar Ślaskich oraz instruktorki Agnieszka Jochlik i Katarzyna Szołtysik. Podczas trzygodzinnego maratonu odbył się pokaz Pole Dance w wykonaniu Alexy Pileckiej oraz pokaz tańca indyjskiego, który przygotowała grupa Saathi Dance. W trakcie maratonu przeprowadzona została zbiórka pieniędzy na chorego Marka Kuziorowicz, podopiecznego fundacji "Zdążyć z pomocą". Dziękujemy wszystkim instruktorom i wielkie gratulacje dla uczestników.

fotorelacja     

II kolejka Ciderplas 2016 - 17 stycznia

DEBIUTANCI NA CZELE

Zarówno w lidze damskiej jak i męskiej po II kolejkach spotkań w tabeli prowadza zespoły, które po raz pierwszy występują w rozgrywkach radzionkowskiej ligi Ciderplas...
fotopstryk

Szczegółowe wyniki i tabela - tutaj

Otwarcie VI edycji Ciderplas

W VI edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej "Ciderplas" wystartowało 18 zespołów, 9 żeńskich i 9 męskich. Zwycięzców ligi poznamy dopiero w kwietniu. Otwrcie ligi, jak zawsze miało bardzo uroczysty charakter. Więcej informacji na naszej stronie w zakładce Ciderplas.

 3 Gwareknaszemiasto

     

 

Turniej szachowy CIDERSZACH 2015

VI edycja turnieju szachowego tym razem odbyła się na auli radzionkowskiego liceum. Do zawodów przystąpiło 23 zawodników.

Czytaj więcej 

fotorelacja

Wyniki

naszemiasto

Mikołajkowy Turniej Karate - 5 grudnia

IMG_7406.JPG

5 grudnia na hali sportowej odbył się Mikołajkowy Turniej Karate.  W zawodach wzięło udział ok 70 zawodników. Organizoterm turnieju jest Habraszka Dojo.pl -"Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem !"Gratulacje dla wszystkich zawodników i życzymy powodzenia na dalszej drodze karate. OSU!

 fotorelacja

IV Turniej Piłki Nożnej Halowej Straży Pożarnej- 2 grudnia

Turniej wygrała JRG Chorzów wygrywając w finale dopiero po rzutach karnych JGR Piekary Śląskie, a trzecie miejsce zajęła JRG z Bytomia. Gospodarzom z Radzionkowa poszło tym razem nieco gorzej, za to dowódca radzionkowskiej jednoski był bezkonkurencyjny w strzałach na bramkę z połowy boiska. Dziękujemy również panu Piotrowi strażakowi z radzionkowskiej jednostki za przesłane zdjęcia.

Mistrzostwa Radzionkowa w Tenisie Stołowym- 20-21 listopada

pingpongdzieciZawody trwające dwa dni zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury Fizycznej SP 2 Radzionków przy współpracy Mosiru.
fotorelacja 1 dzień     fotorelacja 2 dzień

VI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ z okazji Święta Niepodległości

Radzionkowska hala MOSiRu 6 i 7 listopada stała się areną zmagań 14 amatorskich drużyn piłkarskich z całego województwa, które rywalizowały ze sobą w Turnieju Halowej Piłki Nożnej z Okazji Święta Niepodległości .... czytaj więcej
fotorelacja z pierwszego dnia
 
fotorelacja z drugiego dnia
filmikfilmik z turnieju

Wyniki  finały

MECZ O III MIEJSCE
7 14:20  ZZA MIEDZY - KTG ŚLĄSK
1:0
FINAŁ
8 14:40  UNITED MAGBOSS - AUTOR TEAM
0:0 (k 4:4;1:0)

Mistrzostwa Śląska Strażaków w badmintonie

Prawie 40 strażaków (w tym 5 pań) wzięło udział  w zawodach. Stawili się reprezentanci takich miast jak: Częstochowa, Katowice, Myszków, Wodzisław Śląski, Zawiercie, Tarnowskie Góry, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Jastrzębie Zdrój i Lubliniec. Zawodnicy rywalizowali w grach singlowych i deblowo - mikstowych.