Od 1 stycznia do 31 maja tego roku w nowo powstałym obiekcie Pływalni Krytej w Radzionkowie, odbywała się rywalizacja o miano Radzionkowskiego Super Pływaka, organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie we współpracy z firmą Pro-Sport. Zawodnicy mieli okazję zdobyć nie tylko tytuł Super Pływaka, ale również wspaniałe nagrody ufundowane przez firmę Pro-Sport.

Podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się 18 czerwca, wyróżniono najlepszych pływaków i pływaczki. Specjalne medale przyznano tym, którzy pokonali dystans co najmniej 50 km. Było to ogromne osiągnięcie, które wymagało wytrwałości i determinacji. Nagrody wręczali p.o. Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzionkowie Pan Sławomir Mikusiński wraz z przedstawicielem firmy Szkoła Pływania PRO-SPORT Panem Szymonem Gawlińskim.
Łączny dystans przepłynięty przez wszystkich uczestników wyniósł ponad 4290 km. To imponujący wynik, który pokazuje zaangażowanie i pasję uczestników do pływania.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem wszystkich biorących udział w rywalizacji za ich ciężką pracę i wytrwałość, a także firmie Szkoła Pływania PRO-SPORT za wsparcie i ufundowanie nagród, które dodatkowo motywowały do rywalizacji.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom, którzy wzięli udział w tegorocznej rywalizacji o miano Super Pływaka, i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach!