W ramach Międzynarodowego Dnia Kobiet, zapraszamy serdecznie wszystkie Panie na Maraton Fitness do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzionkowie! W dniu 9 marca 2024 roku, od godziny 17:00 do 21:00, hala sportowa stanie się miejscem intensywnych treningów i inspirującej atmosfery.
Czeka na Was wiele atrakcji! Oprócz możliwości udziału w różnorodnych treningach prowadzonych przez doświadczonych trenerów, oferujemy również szereg dodatkowych benefitów. Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań składu ciała oraz skonsultować się z doświadczonym fizjoterapeutą. To doskonała okazja, aby lepiej poznać swoje ciało i zadbać o jego kondycję.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji na aktywność fizyczną i rozwój osobisty! Wstęp jest całkowicie bezpłatny, dlatego zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek czy poziom zaawansowania. Przyjdźcie i spędźcie z nami aktywnie czas na Maratonie Fitness w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radzionkowie!

 

Mając na uwadze, że w szkołach często wszelkie akademie i apele uświetniane są występami tanecznymi, do których uczniowie często przygotowują się z wielkim zapałem, zrodził się pomysł aby mogli swoje umiejętności i kreatywność przedstawić przed większą publicznością oraz Jury.
Czemu na hali? Taniec to forma ruchu, a większość treningów często odbywa się właśnie na lekcjach WFu.

Konkurs z pewnością będzie integracją społeczną wśród uczniów oraz dawką solidnej motywacji do aktywności taneczno-ruchowej

Zapraszamy do udziału reprezentacje szkół podstawowych składające się z 3 do 10 uczniów.

Udział bezpłatny
Szczegóły w Regulaminie 

Załącznik do Regulaminu

"Gotowi na wyzwanie? Nadchodzi spektakularna rywalizacja o miano Radzionkowskiego Super Pływaka! To wydarzenie, które połączy wspaniałe umiejętności pływackie z niezwykłą determinacją. Zapraszamy do udziału w akcji wszystkich mieszkańców Radzionkowa, oraz ościennych miejscowości.  Kto zyska miano Super Pływaka, zdobywając uznanie i podziw całej społeczności? Przygotujcie się na emocje, bo w wodzie rozegra się niezwykła walka o tytuł najlepszego pływaka w Radzionkowie!" Szczegóły w regulaminie.

Regulamin

 

Podsumowanie km do 31 stycznia: 

 

gminne zawody szkolne

Już niebawem kolejne zawody z cyklu Gminnych Zawodów Szkolnych. Zapraszamy do kibicowania swoim pociechom!