zdjecie grupowe po wręczeniu nagród

W sobotę, 23 marca, hala sportowa MOSiR-u Radzionków stała się świadkiem zaciętej rywalizacji podczas finałów Amatorskiej Ligi Siatkówki. Dla wszystkich uczestników i kibiców był to dzień pełen emocji, sportowej pasji i przyjaźni.

Po wielu godzinach walki na boisku, pierwsze miejsce zajęła drużyna Balviten. Ich zaangażowanie, determinacja i umiejętności sportowe przyniosły im zasłużone zwycięstwo. Nieco mniej szczęścia mieli zawodnicy z Impact Volley Team, którzy musieli uznać wyższość Balviten i zająć drugie miejsce. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa Pronetbud, zdobywając brązowy medal, który był dowodem na ich wysiłek i wysoką jakość gry.

Walka o kolejne miejsca również była zacięta. Helenka zajęła czwarte miejsce, po czym Kadra Bobrek Bytom, Latające Gwoździe, Triumf Nakło Śląskie oraz Jedenastka ukończyły zawody odpowiednio na miejscach piątym, szóstym, siódmym i ósmym. Trentino Mysłowice zakończyło turniej na dziewiątej pozycji.

Po zakończeniu rywalizacji nadszedł czas na uhonorowanie zwycięzców. Dyrektor MOSIR Radzionków, Grzegorz Zadęcki, osobiście wręczył nagrody rzeczowe oraz statuetki najlepszym drużynom. To był wzruszający moment dla wszystkich zawodników, którzy poświęcili wiele czasu i wysiłku na przygotowania do tego wydarzenia.

Przed oficjalną częścią przyszedł czas na rozrywkę i integrację. Występy taneczne grup La Foule oraz Tiger z MTJ Dance Academy rozgrzały publiczność i dodatkowo podniosły atmosferę imprezy. Tradycyjny poczęstunek, który obejmował chleb ze smalcem i ogórkiem kiszonym oraz pasztet, był doskonałą okazją aby uzupełnić spalone kaolorie.

Dla najmłodszych uczestników przygotowano „Strefę Bajlta”, gdzie dzieci mogły bawić się, kolorować oraz malować twarze. To było wspaniałe uzupełnienie sportowej rywalizacji i świetny sposób na spędzenie czasu dla całych rodzin.

Finały Amatorskiej Ligi Siatkówki Ciderplas zakończyły się nie tylko sportowym sukcesem, ale także integracją społeczności lokalnej i świetną zabawą dla wszystkich uczestników. To wydarzenie pokazało, jak sport może jednoczyć ludzi i przynosić radość nie tylko zawodnikom, ale także wszystkim obecnym na trybunach.

Do zobaczenia za rok!!!