Ach cóż do był za popołudniowy wieczór. Prawie sto uczestniczek pojawiło się punktualnie o godzinie 17:00 w hali sportowej MOSiR Radzionków na Maratonie Fitness w ramach Międzynarodowego Dnia Kobiet. Była to wyjątkowa okazja do skorzystania z wiedzy i umiejętności dziewięciu instruktorek z okolicznych klubów fitness, które specjalnie dla Pań przygotowały mniej lub bardziej wymagające układy choreograficzne. Oprócz części sportowej, organizatorzy zapewnili też szereg dodatkowych atrakcji takich jak: zapoznanie się z ofertą klubów, zbadanie składu ciała, czy też konsultacji fizjoterapeuty, a na deser pyszne, zdrowe przekąski.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, a w szczególności kobietom, które wniosły ogromny wkład w organizację i przebieg Maratonu Fitness.
Przede wszystkim, wielkie podziękowania należą się Agnieszce Jochlik Aga Jochlik, która sprawiła, że Maraton Fitness był niezapomnianym wydarzeniem. Jej zaangażowanie i determinacja były nieocenione, a jej profesjonalizm sprawił, że wszystko odbyło się sprawnie i zgodnie z planem.
Dziewczynom z Body Line Team Fitness Studio Body Line - Zuzannie Zomerfeld, Joannie Zomerfeld, Magdalenie Stajno. Marcie Preficz, instruktorce Zumby. Dzięki nim każdy uczestnik mógł cieszyć się wydarzeniem w pełni.
Nie można również zapomnieć o Darii Szulc z OKKS , Annie Skalskiej i Annie Wiśniewskiej z Rusz Tyłek Fitness Platforma Zdrowia i Aktywności „Rusz Tyłek” oraz Anzhalice Khoroshevkiej z Xtreme Fitness Bytom Xtreme Fitness Bytom , które również wniosły ogromny wkład w sukces tego wydarzenia. Ich zaangażowanie i entuzjazm sprawiły, że Maraton Fitness był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.
Wielkie dzięki należą się też Rafałowi Dmochowskiemu Fizjoterapeucie Osteopatia i Fizjoterapia Bytom, który służył swoją pomocą i przeogromną wiedzą z dziedziny Fizjoterapii. Dr Anna Kurylas - Dietetyk za cieszące się dużym zainteresowaniem analizy składu ciała z wykorzystaniem najnowocześniejszej aparatury BIA. Katarzynie Szołtysik Be Fit Klub Zdrowego Stylu Życia Aneta Lenertza doradztwo dietetyczne oraz analizę składu ciała. Serdeczne podziękowania należą się również Gospodzie Rogate Ranczo Gospoda RogateRanczo Stadnina Koni, która to dzięki uprzejmości szefa kuchni, a zarazem właściciela ufundowała pyszne, zdrowe, dietetyczne przekąski.
Dzięki Wam to wydarzenie było niezapomnianym przeżyciem, które na długo pozostanie w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się ponownie za rok na kolejnej edycji i razem kontynuować naszą pasję do fitnessu i zdrowego stylu życia.