W dniu dzisiejszym 6 lutego 2024 roku odbyły się emocjonujące zawody na zręcznościowym torze przeszkód dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Dzieci przepełnione energią i determinacją rywalizowały o tytuł mistrza w swoich kategoriach wiekowych.
W pierwszej grupie wiekowej, przeznaczonej dla dzieci do ośmiu lat, uczestnicy zaprezentowali imponujące umiejętności pokonując różnorodne przeszkody. Po zaciętej rywalizacji na podium stanęli Patryk Loch, zajmujący trzecie miejsce, Michał Szafarz, który zajął drugą pozycję, oraz Jan Podkowa, triumfujący w tych zawodach. Jan imponował nie tylko determinacją, ale także szybkością, osiągając czas 17,69 sekundy, co dało mu pierwsze miejsce w tej kategorii wiekowej.
W kategorii dzieci do 12 roku życia również nie brakowało emocji i napięcia. Bartek Posmyk okazał się niepokonany, z czasem 11,97 sek. Na drugim miejscu uplasował się Adam Ossowski, a na trzecim Jan Harwig. Wszyscy zawodnicy wykazali się nie tylko zręcznością, ale także determinacją i sportową postawą, co uczyniło tę rywalizację niezwykle ekscytującą dla widzów.
Nie można zapomnieć także o dziewczęcych zawodniczkach, które stanęły do rywalizacji na torze przeszkód. W grupie młodszej najlepszy czas uzyskała Julia Korzeniowska ( 19,03 sek. ), prezentując imponującą szybkość i zwinność. Natomiast w grupie starszej triumfowała Aalyah ( 14,03 sek. ) imponując nie tylko swoją szybkością, ale także precyzją w pokonywaniu przeszkód.
Triumfatorzy otrzymali zestaw gadżetów ufundowanych przez MOSiR Radzionków, które wręczył Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzionkowie Pan Grzegorz Zadęcki.
Wszyscy uczestnicy zasługują na ogromne brawa za swoje zaangażowanie, wysiłek i sportową postawę podczas tych emocjonujących zawodów na zręcznościowym torze przeszkód. Gratulacje dla wszystkich zawodników i zawodniczek!