IMG 6461Im bliżej finałów, tym coraz ciekawiej. Rekordowa kolejka pod względem ilości tie breaków - aż 6 !!! . Dziewczyny z FC Po Nalewce idą jak burza, wszystkie pojedynki wygrały bez straty seta !!!. Lider ligi męskiej Kadra Bobrek Bytom również bez porażki, tylko z jednym przegranym setem. 

Wyniki IV kolejki - zobacz

fotorelacja fotopstryk filmik

 

Najwięcej rozegranych tie-breaków ma drużyna Jedenastki, która podczas tej kolejki zagrała ich aż dwa, niestety nie potrafiąc wygrać żadnego z nich. Dwa trzystetowe pojedynki rozegrać musiała rownież drużyna Helenki, ale w tym przypadku to zawodnicy z Zabrza za każdym razem byli lepsi i dzieki dwóm zwycięstwom przesunęli się na trzecie miejsce w tabeli. Na czwarte miejsce spadła drużyna Lasowic, która rozgrywała tylko jedno spotkanie wygrywając 2:0 z ZWS Bytom. W identycznym stosunku setowym swój mecz wygrały Latające Gwoździe i pozostały na drugim miejscu. 

W lidze damskiej dwa zwycięstwa odniosła druga w tabeli drużyna Return, chociaż w pierwszym spotkaniu niespodziewanie straciła seta z niżej notowaną drużyna Angels Team. W drugim spotkaniu zespół z Bytomia pokonał ubiegłoroczne mistrzynie bez straty seta. Dwa zwycięstwa były równiez udziałem zespołu Mi To Tito. Zawodniczki debiutujące w rozgrywkach pokonały KS Volley Miasteczko 2:0 chociaż nie było to łatwe, ponieważ w pierwszym secie prowadząc 10:0 pozwoliły odrobić stratę najmłodszej drużynie i wygrywając tylko do 23. Po jednym zwyciestwie odniosły zespoły FC Po Nalewce, SKa Spróbuj z Nami oraz Diamonds Tychy. Za tydzień ostatnia kolejka spotkań i wtedy poznamy już pary play-off, które zagrają o awans do finałów.