DEBIUTANCI NA CZELE

Zarówno w lidze damskiej jak i męskiej po II kolejkach spotkań w tabeli prowadza zespoły, które po raz pierwszy występują w rozgrywkach radzionkowskiej ligi Ciderplas...
fotopstryk

Szczegółowe wyniki i tabela - tutaj

My Team to zespół częściowo złożony z zawodniczek grających w ubiegłorocznej edycji. W dniu dzisiejszym zespół ten pokonał Diamonds Team oraz Sans Blague w stosunku setów 2:0. Po dwa spotkania wygrały również Demetrix Volleyball oraz Fireballs. O ile drugi zespół wygrał gładko swoje mecze to zawodniczki Demetrix męczyły się w obu setach z Sokołem Team wygrywając do 23 punktów. W lidze damskiej zaczyna tworzyć się powoli czołówka ale jak wiadomo w sporcie nic nie jest przesądzone. Liczymy, że w kolejnych meczach pozostałe zespoły pokażą na co jest stać i walka będzie toczyć się do samego końca.. W lidze męskiej lideruje Nomax Piekary Śląskie, który jako jedyny nie został pokonany w tym roku. Podczas drugiej kolejki zawodnicy pokonali po tie-breaku ZWS Bytom, a następnie bez starty seta Latające Gwoździe. Hitem kolejki bez wątpienia było spotkanie Lasowic z Kadra Bobrek Bytom. Oba zespoły pokazały naprawdę mistrzowską formę i licznie zgromadzona publiczność podziwiała wspaniałą siatkówkę. Ostatecznie 2:1 wygrała Kadra. W-ce liderem tabeli został Smandud który jako jedyny w dniu dzisiejszym nie stracił seta. Pokonując Bolki i System Bułgarski niespodziewania znalazł się na drugim miejscu w tabeli. Ostatnie spotkanie dnia dzisiejszego również stało na wysokim poziomie, a grające ze sobą Latające Gwoździe i ZWS Bytom pokazały, że będą chciały walczyć o czołówkę tegorocznej edycji Ciderplas.