• 01-2.jpg
  • 08-2.jpg
  • 10-2.jpg
  • 11-2.jpg
  • 12-2.jpg
  • 13-2.jpg
  • 31-2.jpg
  • 40-2.jpg
  • 42-2.jpg
  • 43-2.jpg
  • 49-2.jpg
  • 54-2.jpg
  • 63-2.jpg
  • 65-2.jpg
  • 68-2.jpg
  • 69-2.jpg
  • 70-2.jpg
  • 72-2.jpg
  • 75-2.jpg
  • 77-2.jpg

Facebook Maraton
Facebook Basen

Licznik odwiedzin

2459592

Gościmy

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

SZTAFETOWY MARATON

IV SZTAFETOWY MARATON MIAST I GMIN - 13 PAŹDZIERNIKA- ZGŁOSZENIA

31732330_2156211771279661_1732455297420623872_n.jpgTrzy poprzednie edycje Maratonu Sztafetowego dostarczyły ogrom dobrych emocji sportowych, nie tylko zawodnikom, ale również nam organizatorom. Z wielką przyjemnością przygotowujemy się do kolejnej edycji biegu, który odbędzie się 13 października. Zapisy ruszyły! Na chwilę obecną nie trzeba podawać składu osobowego drużyny. Zgłosznie z nazwą drużyny, osobą do kontaktu i numerem telefonu prosimy wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniecznie 606 217 516. Wpisowe od drużyny (100 zł) oraz trasa bez zmian. Do miłego zobaczenia.


Wpisowe prosimy wpłacać na konto: PKO BPo/Zabrze 27 1020 2401 0000 0502 0474 8465 z dopiskiem Maraton Sztafetowy i podaniem nazy drużyny.

Regulamin - pobierz
Trasa Maratonu - pobierz 
Mapa Maratonu - pobierz
Filmik z trasy biegu - kliknij
Mapa dojazdu - pobierz

Patronat: Burmistrz Miasta Radzionkowa

IV edycja Maratonu Sztafetowego - 13 października

Lista zgłoszonych drużyn do IV edycji Maratonu Sztafetowego (dane poszczególnych drużyn i zawodników są wykorzystywane tylko na potrzeby organizacji Maratonu Sztafetowego):
Na czerwono drużyny zakwalifikowane już do biegu po opłaceniu wpisowego

lp. nazwa drużyny  miejscowość zgłaszający
1 Cidry Lotajom 1
 Radzionków Grzegorz Szeremeta
2 Cidry Lotajom 2
Radzionków Grzegorz Szeremeta
3 Cidry Lotajom 3
Radzionków Grzegorz Szeremeta
4 Cidry Lotajom 4
Radzionków Grzegorz Szeremeta
5 Cidry Lotajom 5
Radzionków Grzegorz Szeremeta
6 Cidry Lotajom 6
Radzionków Grzegorz Szeremeta
7 Cidry Lotajom 7
Radzionków Grzegorz Szeremeta
8 Cidry Lotajom 8
Radzionków Grzegorz Szeremeta
9 Cidry Lotajom 9
Radzionków Grzegorz Szeremeta
10 Cidry Lotajom 10 Radzionków Grzegorz Szeremeta
11  MGB 1 Bytom Marek Kojda
12  Run Thinkable  Radzionków  Beata Rosiek
13  Ostra Góra 351  Mierzęcice  Roman Cichoń
14  Delta szwadron super cool komando wilków alfa  Bytom  Sebastian Śliwa
15  BTM Runners 1  Bytom  Hanna Szewerda
16  BTM Runners 2  Bytom  Piotr Węgorek
17  BTM Runners 3  Bytom  Monika Węgorek
18  BTM Runners 4  Bytom  Marcin Kobylewski
19  Terminal Logistyczny Promont  Tychy  Mirosław Bortel
20  Maximus Team  Ruda Śląska  Alicja Grzesińska
21  Chaos i Zniszczenie  Chorzów  Benjamin Szweda
22  Chaos i Zniszczenie v2.0  Chorzów  Benjamin Szweda
23  Lecę bo chcę  Radzionków  Daria Niewiadomska
24  Rogue  Radzionków  Artur Niewiadomski
25  Logtechteam Radzionków  Radzionków  Rafał Kargól
26  Bytomskie Ślimoki  Bytom  Tomasz Maślanka
27  Śląski Ogród Botaniczny  Radzionków  Julia Góra
28  Hanysy z Katowic  Katowice  Paweł Firek
29  Szombierki Dream Team 1  Bytom  Stanisław Zaręba
30  Szombierki Dream Team 2  Bytom  Stanisław Zaręba
31  Toursport Running Team  Radzionków  Rafał Wachla
32  Radzionków Żąda Dostępu do Morza  Radzionków  Jakub Tobor
33  Biegiem Przez Chybie  Chybie  Przemysław Krupa
34  Bytomski Power  Bytom  Katarzyna Stanek
35  O Co Biega w Kaletach  Kalety  Bogdan Łazaj
36  Ufoki Świerklaniec 1  Świerklaniec  Marek Wylężek
37  Ufoki Świerklaniec 2  Świerklaniec  Marek Wylężek
38  Zdystansowani Piekary Śl.  Piekary Śląskie  Michał Kaszuba
39  Rusz Tyłek 1  Radzionków  Maciej Gwóźdź
40  Rusz Tyłek 2  Piekary Śląskie  Maciej Gwóźdź
41  Emotki  Radzionków  Małgorzata Mikusińska
42  Unimax Tarnowskie Góry  Tarnowskie Góry  Agnieszka Siwiec
43  Oberschlesien Durś Team  Tarnowskie Góry  Rafał Roskosz
44  Chop ze ŻelazaTri Team 1  Siemianowice Śl.  Tomasz Ligocki
45  Chop ze ŻelazaTri Team 2  Siemianowice Śl.  Tomasz Ligocki
46  Step Dance 1  Kasia Lesisz  Gliwice
47  Step Dance 2  Kasie Lesisz  Gliwice
48  Bieg z Chrystusem  Swiętochłowice  Marek Nawrot
49  Drużyna Św. Marcina  Tarnowskie Góry  Tomasz Pająk
50  Krav Maga Przyjaciele  Radzionków  Jacek Bień
51  Drużyna Kapszczycha  Bytom  Adam Kluszczyk
52  Timtirimtiteam Misz  Bytom  Krzysztof Dyr
53  Timtirimtiteam Masz  Bytom  Krzysztof Dyr
54  Timtirimtiteam MiszMasz  Bytom  Krzysztof Dyr
55  Lecymy Durś 1  Piekary Śląskie  Artur Gaweł
56  Lecymy Durś 2  Piekary Śląskie  Artur Gaweł
57  Lecymy Durś 3  Piekary Śląskie  Artur Gaweł
58  Strefa Byków  Bytom  Katarzyna Szołtysik
59  WOPR Piekary Śl.  Piekary Śląskie  Wojciech Krawczyk
60  Team Miedziowa Radzionków  Radzionków  Grzegorz Holewa
61  Szlabanowcy z MGB  Bytom  Janusz Halczok
62  330 kompania RT Radzionków  Radzionków  Krzysztof Pociask
63  Policja TG  Tarnowskie Góry  Marcin Ochman
64  Forma Strumień  Strumień  Damian Herman
65  Srebrni Biegacze 1  Tarnowskie Góry  Magdalena Badowiec
66  Srebrni Biegacze 2  Tarnowskie Góry  Magdalena Badowiec
67  NGK Runnig Team 1  Gliwice  Marek Zajęcki
68  NGK Runnig Team 2  Gliwice  Marek Zajęcki
69  Rozbiegany Będzin  Będzin  Rafał Turek
70  Armia Janusza  Bytom  Mateusz Włostowski
71  Crossfit Thorium 90  Radzionków  Łukasz Błędowski
72  Night Runners Gliwice  Gliwice  Magdalena Rzepka
73  MGB Rekreacja  Bytom  Beata Krzeszowska
74  Laydys MGB  Bytom  Aleksandra Matuć
75  Running Team Pokemon Bytom  Bytom  Sebastian Klębowski
76  Areszt Śledczy  Tarnowskie Góry  Damian Stemplowski
77  MS Radzionków  Radzionków  Jarosław Wroński
78  Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 1  Dobre Miasto  OSIR Dobre Miasto
79  Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 2  Dobre Miasta  OSIR Dobre Miasto
80  Dobromiejski Klub Biegacza "Odcisk" 3  Dobre Miasta  OSIR Dobre Miasto
81  Mafia Team Lubliniec  Lubliniec  Natalia Honisz
82  Nieformalna Grupa Biegowa  Bytom  Michał Kosmacki
83  ABEX Rekreacja  Siemianowice Śląskie  Kamil Królikowski
84  MGB Banda ze Stroszka  Bytom  Piotr Maryniak
85  Mała Waleczna Wieś Cynków  Cynków  Sławomir Rychlik
86  Runhogs Tychy  Tychy  Tomasz Boroń
97  Policja Bytom  Bytom  Marcin Łowiński
88  Straż Pożarna Radzionków  Radzionków  Piotr Gwóźdź
98  Stare Tarnowice  Tarnowskie Góry  Mirosław Marczak
90  PG Policja Bytom  Bytom  Łukasz Wrodarczyk
91  Mocca Boys  Radzionków  Marcin Bendkowski
92  Team Pasek  Bytom  Damian Pasek
93  Szombierki Dream Team 3  Bytom  Stanisław Zaręba
94  Zabiegani Nauczyciele  Ornontowice  Bożena Kubica
95  Szalone Ślimaki ze śląska  Bytom  Tomasz Lesiecki
       

 

 

 

 

Sponsorzy i Partnerzy IV Sztafetowego Maratony Miast i Gmin 2018

Sponsorzy IV Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin:

appassionata prosport figaro
ag rolbud uniwersal2018 baranowka images poczta polska
rusztylek1        

 Partnerzy IV Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin:

ogrod botaniczny osirbytom chartee adamk.JPG entre zach
ham policja psp straz miejska    

 

 

III Edycja Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin - 14 października

17191622_1940236626210511_8602286749043785309_o.jpgW trzeciej edycji Maratonu Sztafetowego wzięło udział 89 pięcioosobowych drużyn (prawie pół tysiąca osób). Każdy zawodnik startował dwukrotnie, za każdym razem pokonując 2 pętle po 2,1 km (w sumie każdy zawodnik przebiegł 8,4 km) czytaj więcej- kliknij

Relacja uczestnika biegu- Rafała Wachla

 

                         ROK 2017                                ROK 2016 ROK 2015
Wyniki drużynowe  - kliknij Wyniki drużynowe - kliknij Wyniki drużynowe - kliknij
Wyniki Indywidualne  -kliknij(445 miejsc) Wyniki indywidualne - kliknij (350 miejsc) Wyniki indywidualne - kliknij

 

Wyniki drużynowe III Maraton Sztafetowy - kliknij
Wyniki Indywidualne III Maraton Sztafetowy -kliknij
Statystyka drużynowa - kliknij (polecamy !!!)
Statystyka indywidualna - kliknij !!!

Filmik z zawodów


 Relacja TV - kliknij

     Relacja - kliknij

    Relacja - kliknij

     fotorelacja Mosir
     FOTORELACJE - ADAM KULTYS
Fotorelacja 1 Fotoleracja 2 fotoleracja 3 fotoleracja 4 fotoleracja 5 fotoleracja 6
Jarosław Wroński
 
Olivkovelovel

Fotorelacja Logtech  
fotoRunner cz. 1
FotoRunner cz. 2
+ jesienny Fotobonus
Relacje w prasie  
 gwarek  naszemiasto  zb logo

 Regulamin - pobierz 
Szczegółowe zasady w strefie zmian sztafety - pobierz
Karta zgłoszeniowa - pobierz    
Trasa Maratonu - pobierz 
Mapa Maratonu - pobierz
Filmik z trasy biegu - kliknij
Mapa dojazdu - pobierz

Patronat: Burmistrz Miasta Radzionków

Patronat Medialny 3 Gwarek

Partnerzy III Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin

Radzionków logo cidrylotjom logo woseba peugeot lubos 200 Letochy
akknet      piekary
 uniwersal  rehafit

Partner 2000 tusze tonery serwis drukarek 

 

 

II Edycja Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin - 15 października

sztafetowymaraton

Za nami druga edycja Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin, jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć. Przede wszystkim chcielibyśmy wszystkim uczestnikom biegu pogratulować i gorąco podziękować za fantastyczną atmosferę i świetne widowisko sportowe. Z wielką przyjemnością podziwialiśmy zaangażowanie wszystkich uczestników biegu, które nam się również udzieliło...czytaj więcej

ROK 2016 ROK 2015
Wyniki drużynowe - kliknij Wyniki drużynowe - kliknij
Wyniki indywidualne - kliknij (350 miejsc) Wyniki indywidualne - kliknij
Wyniki kobiet - kliknij

 

FOTORELACJE Z MARATONU

Fotorelacja 1 Fotorelacja 2 Fotorelacja 1 Adam Kultys Fotorelacja 2 Adam Kultys
Fotorelacja 3 Adam Kultys Fotorelacja 4 Adam Kultys Fotorelacja p. Sylwii Latos Fotorelacja ze strony SportTG
 
Fotorelacja Logtech Team 1 Fotorelacja Logtech Team 2 Fotorelacja Festiwalbiegowy.pl  

 

RELACJE TV ORAZ W LOKALNEJ PRASIE

sferatv naszemiasto 3 Gwarek
Relacja Mosiru Relacja Mosiru- skrót Relacja Sfera TV Portal NaszeMiasto Tygodnik Gwarek

 

Szczegółowe zasady w strefie zmian sztafety - pobierz

Filmik z trasy biegu - kliknij
Trasa biegu - pobierz
Mapa dojazdu - pobierz

Plan sytuacyjny-pobierz

Partnerzy II Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin

Radzionków logo cidrylotjom logo tchibo  Praktiker logo decathlon

 peugeot lubos 200

  rajd

 appassionata_restauracja_kuchnia_z_pasja.png

 ELBUD-strona.png           naturalmed      park botaniczny 
Zawody zostały objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta Radzionków