• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg
  • header04.jpg
  • header05.jpg
  • header06.jpg
  • header07.jpg
  • header08.jpg
  • header09.jpg
  • header10.jpg
  • header11.jpg
  • header12.jpg
  • header13.jpg

Facebook Maraton
Facebook Basen

Licznik odwiedzin

2263137

Gościmy

Odwiedza nas 102 gości oraz 0 użytkowników.

SZTAFETOWY MARATON

III Edycja Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin - 14 października

17191622_1940236626210511_8602286749043785309_o.jpgZ roku na rok impreza staje się coraz bardziej popularna. W pierwszej edycji startowało ponad 40 zespołów, natomiast w ubiegłym roku już 72. Świetna atmosfera podczas zawodów, walka nie tylko z czasem i własnymi słabościami, ale walka dla DRUŻYNY powoduje, że liczba uczestników ciągle wzrasta. Chcielibyśmy jednak zachować ten niezwykły rodzinny klimat, dlatego  limit startujących drużyn w tym roku  max.  100.

Regulamin - pobierz 
Szczegółowe zasady w strefie zmian sztafety - pobierz
Karta zgłoszeniowa - pobierz    
Trasa Maratonu - pobierz 
Mapa Maratonu - pobierz
Filmik z trasy biegu - kliknij
Mapa dojazdu - pobierz

Ruszyły już zapisy do III edycji Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin.
Przypominamy, żeby zostać zakwalifikowanym do zawodów należy wpłacić wpisowe 100 zł od drużyny.
Wpłatę należy przelać na konto PKO BP o/Zabrze 27 1020 2401 0000 0502 0474 8465 z dopiskiem „III Maraton Sztafetowy ” nazwą drużyny oraz nazwiisko osoby wpłacającej
Zgłoszone drużyny:
drużyny, zakwalifikowane (wpłata wpisowego)
Panią Katarzynę Sowa prosimy o kontakt tel. 883 344 876 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   nazwa drużyny  I zmiana
II zmiana III zmiana IV zmiana V zmiana
1 CIDRY LOTAJOM 1 Grzegorz
Szeremeta
2 CIDRY LOTAJOM 2 Grzegorz Szeremeta
3 CIDRY LOTAJOM 3 Grzegorz Szeremeta
4 CIDRY LOTAJOM 4 Grzegorz Szeremeta
5 CIDRY LOTAJOM 5 Grzegorz Szeremeta
6 CIDRY LOTAJOM 6 Grzegorz Szeremeta
7 CIDRY LOTAJOM 7 Grzegorz Szeremeta
8 CIDRY LOTAJOM 8 Grzegorz Szeremeta
9 CIDRY LOTAJOM 9 Grzegorz Szeremeta
10 CIDRY LOTAJOM 10 Grzegorz Szeremeta
11 CIDRY LOTAJOM 11 Grzegorz Szeremeta
12 CIDRY LOTAJOM 12 Grzegorz Szeremeta
13 MGB REKREACJA Agnieszka
Romberg
Beata
Krzeszowska
Wioleta
Hekiert
Krystyna
Benska
Barbara
Szulc
14 INO CROSSFIT RADZIONKÓW Artur
Niewiadomski
15 LECĘ BO CHCĘ RADZIONKÓW Daria
Niewiadomska
16 LOGTECHTEAM RADZIONKÓW Rafał
Kargól
17 BYTOMSKIE ŚLIMOKI Tomasz
Maślanka
18 TIMTIRIMTIMTEAM MISZ Krzysztof
Dyr
19 TIMTIRIMTIMTEAM MASZ Krzysztof
Dyr
20 TIMTIRIMTIMTEAM MISZMASZ Krzysztof
Dyr
21 RUN TO BIKINI Anna
Miara
22 MGB "JOY" Beata
Filipiak
Alicja 
Stania
Katarzyna
Lepich
Hieronim
Filipiak
Robert
Wojtasiński
23 MGB "FUN" Iwona
Zamojska
Bartek
Zamojski
Jacek
Lepich
Dariusz
Matuć
Maciej
Dobosz
24 CROSSFIT THORIUM90 R-KÓW Łukasz
Błędowski
25 DRUŻYNA PPGANT.PL PIEKARY ŚL. Paweł
Ścibiorski
26 MASTERS AQUAPARK TG Katarzyna
Sowa
27 LADY'S MGB Karmena
Trojan
Alina
Matunin
Danuta
Gabriel
Małgorzata
Michalik
Aleksandra
Matuć
28 MGB BANDA ZE STROSZKA
Jan
Hańczur
Piotr 
Maryniak
Ewelina 
Maryniak
Józef
Hańczur 
Anna
Walędzik
29 GWAREK TG TEAM 1 Magdalena Badowiec
30 GWAREK TG 2 Magdalena Badowiec
31 FANZANZANS RANERS SAN ESKOBAR Barbara
Plaza
32 ŚL. OGRÓD BOTANICZNY R-KÓW Julia
Góra
33 HANYSY Z KATOWIC Paweł
Firek
Piotr
Wilk
Piotr
Hornik 
Michał
Łopata
Józef
Chmielorz
34 SZOMBIERKI DREAM TEAM 1 Stanisław
Zaręba
35 SZOMBIERKI DREAM TEAM 2 Stanisław
Zaręba
36 SZOMBIERKI DREAM TEAM 3 Stanisław
Zaręba
37 SZOMBIERKI DREAM TEAM 4 Stanisław
Zaręba
38 DRUŻYNA ŚW. MARCINA TG Tomasz
Pająk
Patryk
Pacana
Janusz
Sosadzin
Robert
Walc
Kamil
Pośpiech
39 TEAM MIEDZIOWA RADZIONKÓW Grzegorz
Holewa
40 NIGHT RUNNERS GLIWICE 1 Dominik
Błaszczyk
41 NIGHT RUNNERS GLIWICE 2 Dominika
Jangrot
42 BIEG Z CHRYSTUSEM Ś-CE Marek
Nawrot
43 STRAŻ POŻARNA RADZIONKÓW Piotr
Gwóźdź
Damian
Nowacki 
Paweł
Czierpka 
Artur
Białas 
Michał
Konarski
44 EMOTKI Małgorzata Mikusińska Małgorzata
Sekuła
Zuzanna
Krzykawska
Łukasz
Długajczyk
Tomasz
Krzykawski
45 PRZYJACIELE TRIBE KRAV MAGA R-KÓW Mateusz
Smogór
Jacek
Bień
Mateusz
Sog
Jakub
Bagiński
Karol Nowakowski
46 UFOKI ŚWIERKLANIEC 1 Marek
Wylężek
47 UFOKI ŚWIERKLANIEC 2 Marek
Wylężek
48 UFOKI ŚWIERKLANIEC 3 Marek
Wylężek
49 MOCCA BOYS RADZIONKÓW Marcin Bendkowski
50 SZALONE ŚLIMAKI ZE ŚLĄSKA Tomasz
Lesiecki
51 NGK TEAM GLIWICE Marek
Zajęcki
52 ZDYSTANSOWANI PIEKARY ŚL. Michał
Kaszuba
53 RUSZ TYŁEK 1 Maciej
Gwóźdź
54 RUSZ TYŁEK 2  Maciej
Kurylas
55 MAFIA TEAM LUBLINIEC Natalia
Honisz
56 TOURSPORT RUNNING TEAM Krzysztof
Banek
57 O CO BIEGA W KALETACH 1 Bogdan
Łazaj
58 O CO BIEGA W KALETACH 2 Robert
Wręczycki
59 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 1 Michał
Ligocki
60 CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 2 Tomasz
Ligocki
61 WARSZTAT KOSZULKOWY ZABRZE ??????
62 WOPR PIEKARY ŚLĄSKIE Wojciech
Krawczyk
63 FORMA STRUMIEŃ Damian
Herman
64 RUNNING TEAM POKEMON BYTOM Sebastian Klębowski
65 WARTKIE HAZOKI Katarzyna
Lesisz
66 BIEGAM BO-PONIEWAŻ Katarzyna
Lesisz
67 BIEGIEM PRZEZ CHYBIE Przemysław
Kurpa
68 R-KÓW ŻĄDA DOSTĘPU DO MORZA Jakub
Tobor
69 MS RADZIONKÓW Jarosław
Wroński
70 DOBRE MIASTO 1 Klub
Biegacza
71 DOBRE MIASTO 2 Klub
Biegacza
72  ROZBIEGANY BĘDZIN Rafał
Turek
73 ZSZ TEAM 1 RADZIONKÓW Grzegorz Sieczkowski Łukasz
Godlewski
Jolanta
Stopka
Adam
Staś
Izabela Mnich
74 ZSZ TEAM 2 RADZIONKÓW Marek
Żółty
Milena
Wojtas
Remigiusz Okrutny  Sylwia Kulesza Mateusz Kahl
75 CHAOS I ZNISZCZENIE CHORZÓW Benjamin
Szweda
76 OBERSCHLESIEN DURŚ TEAM TG Rafał
Roskosz
77 LECYMY DURŚ 1 PIEKARY ŚLĄSKIE Artur
Gaweł
78 LECYMY DURŚ 2 PIEKARY ŚLĄSKIE Rafał
Krasoń
79 LECYMY DURŚ 3 PIEKARY ŚLĄSKIE Marcin
Franki
80 SZLABANOWCY Z MGB Janusz
Halczok
81 BYTOMSKI POWER Katarzyna
Stanek
82 ARMIA JANUSZA BYTOM Mateusz Włostowski
83 ABEX REKREACJA SIEMIANOWICE ŚL. Leszek
Małyszem
Darek
Toma
Kamil
Królikowski
Piotr
Wiśniewski
Adam
Jagieła
84 DRUŻYNA KAPSZCZYCHA BYTOM Adam
Kluszczyk
85 NGK CERAMICS POLSKA Marcin
Kupijaj
Damian Wiśniewski Wojciech 
Więzik
Sebastian Koziołek Marcin Bierlet
86 STARE TARNOWICE Adam
Konczewicz
87 BIEGAJĄCE ANIOLKI RAFAŁA Z BYTOMIA Magdalena
Witkowska
Jolanta
Bonk
Aleksandra
Morawiec
Rafał
Gowik
Dominika
Chryst
88 NIEFORMALNA BRYGADA
BIEGOWA
Łukasz
Krzak
Tomasz
Wróbel
Michał
Kosmacki
Jacek
Kosmacki
Michał
Sękowski
89 UNIMAX TARNOWSKIE GÓRY Agnieszka
Siwiec
90 SP 2 TEAM RADZIONKÓW Grzegorz
Kłaczek
91 CHOP ZE ŻELAZA TRI
TEAM 3
Mariusz
Kapela
92 STREFA BYKÓW
BYTOM
Katarzyna Szołtysik
93 33. KOMPANIA RT
RADZIONKÓW
Krzysztof
Pociask
94  
95  

Patronat: Burmistrz Miasta Radzionków

Patronat Medialny 3 Gwarek

Partnerzy III Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin

Radzionków logo cidrylotjom logo woseba peugeot lubos 200 Letochy
akknet      piekary
decathlon  uniwersal  rehafit    

 

 

II Edycja Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin - 15 października

sztafetowymaraton

Za nami druga edycja Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin, jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć. Przede wszystkim chcielibyśmy wszystkim uczestnikom biegu pogratulować i gorąco podziękować za fantastyczną atmosferę i świetne widowisko sportowe. Z wielką przyjemnością podziwialiśmy zaangażowanie wszystkich uczestników biegu, które nam się również udzieliło...czytaj więcej

ROK 2016 ROK 2015
Wyniki drużynowe - kliknij Wyniki drużynowe - kliknij
Wyniki indywidualne - kliknij (350 miejsc) Wyniki indywidualne - kliknij
Wyniki kobiet - kliknij

 

FOTORELACJE Z MARATONU

Fotorelacja 1 Fotorelacja 2 Fotorelacja 1 Adam Kultys Fotorelacja 2 Adam Kultys
Fotorelacja 3 Adam Kultys Fotorelacja 4 Adam Kultys Fotorelacja p. Sylwii Latos Fotorelacja ze strony SportTG
 
Fotorelacja Logtech Team 1 Fotorelacja Logtech Team 2 Fotorelacja Festiwalbiegowy.pl  

 

RELACJE TV ORAZ W LOKALNEJ PRASIE

sferatv naszemiasto 3 Gwarek
Relacja Mosiru Relacja Mosiru- skrót Relacja Sfera TV Portal NaszeMiasto Tygodnik Gwarek

 

Regulamin sztafety - pobierz
Szczegółowe zasady w strefie zmian sztafety - pobierz

Filmik z trasy biegu - kliknij
Trasa biegu - pobierz
Mapa dojazdu - pobierz

Plan sytuacyjny-pobierz

Partnerzy II Sztafetowego Maratonu Miast i Gmin

Radzionków logo cidrylotjom logo tchibo  Praktiker logo decathlon

 peugeot lubos 200

  rajd

 appassionata_restauracja_kuchnia_z_pasja.png

 ELBUD-strona.png           naturalmed      park botaniczny 
Zawody zostały objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta Radzionków