PEŁNA LISTA ZGŁOSZENIOWA (NUMERY STARTOWE DRUŻYN USTALANE WD KOLEJNOŚCI WPŁAT)

LP. NAZWA DRUŻYNY I ZMIANA II ZMIANA III ZMIANA IV ZMIANA V ZMIANA
1 LECYMY DURŚ SKOCZEK SYLWIA KISZKA-MAZIARCZUK BERENIKA KUCHARSKA ANNA MUSIALIK KATARZYNA WOJDANOWSKA MAŁGORZATA
2 SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY TEAM 1 POLCZYK ADAM PUŁA ADRIAN BRZEZINA ARKADIUSZ KOZIARA GRZEGORZ CZAJKA EDWARD
3 SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY TEAM 2 KRAUSE SZYMON SIKORA MARIUSZ SOBCZYK DAWID  PACANA KRZYSZTOF GRUDNIEWSKI RAFAŁ
4 MIRAZ RACE TEAM  1 KWIATKOWSKA MARTYNA ŁAZOWA PATRYCJA CEBO AGNIESZKA JACEK NATALIA JÓŹWIAK DOROTA
5 MIRAZ RACE TEAM 2 MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW RUS MICHAŁ SZRENIAWA WALDEK BORCHERT MARCIN KUŁAGA SEBASTIAN
6 MIRAZ RACE TEAM 3 MIKOŁAJCZYK DOMINIKA MIKOŁAJCZYK MAŁGORZATA WAWRZYNEK GRZEGORZ SIKORA ARKADIUSZ STACHAK KRZYSZTOF
7 MIRAZ RACE TEAM 4 PANFIL KATARZYNA JĘDRZEJEWSKA BEATA WOJNOSKA NATALIA OLBRICH BARBARA GAWRON MONIKA
8 MIRAZ RACE TEAM 5 PĘKAŁA ANNA ŚLIWIŃSKA ELWIRA PIEJKO TADEUSZ HERDZINA KACPER SZMATŁOCH IWONA
9 MIRAZ RACE TEAM 6 DUDA DARIUSZ POLOK MONIKA SKORUPA ADAM SZLĘZAK SŁAWEK MISZCZAK KATARZYNA
10 MIRAZ RACE TEAM 7 HERDZINA WOJCIECH JEFIMIK PAULINA ANTOLIK ŁUKASZ DURAK WOJCIECH PLEWIŃSKA SYLWIA
11 CASTORAMA TARNOWSKIE GÓRY MICHALSKI JAROSŁAW WOJCIECHOWSKA BARBARA KRYŃSKI GRZEGORZ SKÓRKA GRZEGORZ SUSEK ROBERT
12 240 KM ZYCH ZBIGNIEW HAJDUK TOMASZ KOZA ROBERT PETELCZYC PIOTR TRACZ SŁAWOMIR
13 W POGONI ZA DUCHEM 1 SURGUCKA IWONA STRUK AGNIESZKA SWĘDZIOŁ MONIKA DZIUBEK MONIKA OLESIŃSKA MARTYNA
14 BORN TU BI LOTAĆ MADEJSKI SEBASTIAN HOLECZEK MARCIN BRZOSKA JACEK ROSKOSZ KLAUDIUSZ KRUPA JAKUB
15 MAFIOSÓW 5-CIU ROGOWSKI MACIUŚ CZYRNIA MARTIN GRUND MAREK KARGÓL RAFAŁ GARCORZ DAWID
16 ŚLUNSKIE ELWRUNERY MAŁECKI PIOTR ONUSZKIEWICZ ALEKSANDRA ZIÓŁKOWSKI DARIUSZ MAŁECKI JACEK SZYMSKI TOMASZ
17 SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRY TEAM 3 KAROLCZAK JOANNA POLCZYK KATARZYNA NOWICKI TOMASZ SIODLACZEK MAGDA KULPIŃSKA ANNA
18 CIDRY LOTAJOM 1 CUG ŚWIECZYNA JAKUB LAKSA DARIUSZ NOWICZ LESZEK TOMCZYK KAROL SAS PAWEŁ
19 CIDRY LOTAJOM 2 GONIOM RATYŃSKI BARTŁOMIEJ  TYCZKA PIOTR MUCHA ADAM TYCZKA WOJCIECH MARKUSIK TOMASZ
20 CIDRY LOTAJOM 3 PAN Z PLAKATU SZEREMETA GRZEGORZ KOWOLIK ANDRZEJ KORUS PIOTR FREJ SEBASTIAN SZULC DAMIAN
21 CIDRY LOTAJOM 4 GANG PROSIAKÓW FREJ ANNA TYLKA EDYTA MAJZA KATARZYNA PAC JAN OSADNIK MONIKA
22 CIDRY LOTAJOM 5 MŁODZI GNIEWNI JANUS ADAM PIONTEK BOŻENA PIONTEK ANDRZEJ WIECZOREK IRENEUSZ WIECZOREK MATEUSZ
23 CIDRY LOTAJOM 6 FAJNA EKIPA KORUS KARINA BOŻEK ARTUR JANAS MARIUSZ KRZYKAWSKI DAWID NOWICZ MARIUSZ
24 CIDRY LOTAJOM 7 NA SZOSIE ZAJĄC WOJCIECH NIEWIADOMSKI ARTUR WILCZEK KAROL PAKUŁA PAWEŁ PAKUŁA KRZYSZTOF
25 CIDRY LOTAJOM 8 KIJOWA EKIPA TOMCZYK NATALIA JANOSZKA IRENA MARĘDZIAK MAGDALENA MITAS DAMIAN ZAJĄC KRZYSZTOF
26 SZALONE ŚLIMAKI LESIECKI TOMASZ LESIECKI PIOTR FRYDEL ŁUKASZ STEFAŃCZYK KRZYSZTOF BORTEL MIROSŁAW
27 KAPA TEAM MACIEJOWSKI MICHAŁ MIKOŚ ŁUKASZ RYBAKIEWICZ GRZEGORZ PODLECKI MAREK WIĄCEK TOMASZ
28 W POGONI ZA DUCHEM 3 IWAN PAWEŁ CZERWIŃSKI RADOSŁAW KOŁODZIEJ DARIUSZ WASZKIEWICZ TOMASZ CZECH DARIUSZ
29 W POGONI ZA DUCHEM 2 ŚLIZ ALICJA KRAWCZYK ELA NABIAŁEK ALEKSANDRA MOSZ TOMASZ SURGUCKI SEBASTIAN
30 NIGHT RUNNERS ZABRZE DELEWSKA DOROTA STĘPNIAK IZABELA FILIPCZYK WIOLETTA WOJAKOWSKA KATARZYNA DIERŻANOWSKA BLANKA
31 COMPANIEROS ASFALT TEAM GARBOWSKA MONIKA JANIK JANUSZ KOŁODZIEJ JACEK BUCZYŃSKI RADOSŁAW STĘPIEŃ WOJCIECH
32 NIEZNISZCZALNI BEDNARCZYK MARCIN WILK DARIUSZ BIEDROŃ DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI ADAM KUKOWKA ADAM
33 OKIEM WILKA KANCEL DANIEL GŁUC MIROSŁAW BIEŃKOWSKI ROBERT ŚWIERCZYŃSKI MICHAŁ RYSZKA KAROL
34 COMPANIEROS ASFALT TEAM PRO POSTÓŁ KAROLINA ADAMOWSKI JACEK ZIEMBIŃSKA- BUCZYŃSKA ALEKSANDRA CHWALISZEWSKI JAROSŁAW CHWALISZEWSKA AGNIESZKA
35 MGB ORANGE TEAM FILIPIAK HIERONIM BALCERZAK BOGDAN ZAMOJSKA IWONA KRAKOWSKI SEBASTIAN ZAMOJSKI BARTOSZ
36 SŁAWNE PIEKARSKIE GIZDY KRAWCZYK WOJCIECH SAFADER DAMIAN UMIŃSKA-DURAJ SŁAWA MAĆKOWSKI WOJCIECH WYMYSŁO ANDRZEJ
37 ZADYSZKA OŚWIĘCIM 1 CZAJA ROMAN WÓJCIK PAWEŁ WIECZOREK MACIEJ MOSKWA SŁAWOMIR CZECHOWICZ KAMIL
38 ZADYSZKA OŚWIĘCIM 2 PORĘBSKI MAREK LENART JOANNA LENART ATRUR KOBOSKO PAWEŁ SAMBAK TADEUSZ
39 ZADYSZKA OŚWIĘCIM 3 PORĘBSKA ALEKSANDRA KUSIO BARBARA WÓJCIK PAULINA RYBARZ ARTUR PRZEWOŹNIK MAREK
40 MGB STROSZEK TEAM SZCZUKA ADRIAN ZARAŃSKA IZABELA HAŃCZUR JAN MRACHACZ DOROTA ORZECHOWSKI ARKADIUSZ
41 DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA  "ODCISK" KURP MARCIN GAJEWSKI RAFAŁ BYSTRZYCKI RADOSŁAW BIELEWICZ MACIEJ SZAŁACHOWSKI TOMASZ
42 UFOKI ŚWIERKLANIEC NOWAK SEBASTIAN COFAŁKA PIOTR WEBER DOMINIK LASECKI ROBERT ŚCISŁY MATEUSZ
43 STRAŻ POŻARNA RADZIONKÓW GWÓŹDŹ PIOTR PARKITNY TOMASZ STUDZIŃSKI WITOLD KRÓL DAMIAN BIAŁAS ARTUR
44 LEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKO BIELECKI ŁUKASZ HAJDUK MICHAŁ BIELECKI SŁAWOMIR KOZIEŁ MICHAŁ HAJNCE KRYSTIAN
45 ROZBIEGANY BĘDZIN WIĘCZKOWSKI PIOTR TUREK RAFAŁ ŚWIRAD MIROSŁAW JĘCZMYK JAKUB SZATNIEWSKA AGNIESZKA
46 WALECZNI DZIESIĘCIOJAJECZNI MENCEL ADRIAN HAUFA DARIUSZ RÓŻAŃSKI ADAM JANECZEK MARCIN KUKLA PAWEŁ
47 NIGHT RUNNERS ZABRZE 2 BIENEK ADAM DELEWSKI DARIUSZ WOJAKOWSKI KRZYSZTOF
ROLIŃSKI TYMOTEUSZ SOSNA PATRYK
48 HURAGAN LIGOTA 2 OLSZEWSKI PIOTR BURCZYK CELINA BINASIK AGNIESZKA GRZONDZIEL KATARZYNA ZIELIŃSKI ŁUKASZ
49 LECYMY DURŚ HAREM AZIEGO OPIOŁKA KRZYSZTOF JURECZKO JOANNA WEGNER AGNIESZKA TOKARZ JOANNA KOBA- STASIAK URSZULA
50 MIRAZ RACE TEAM 8 KŁACZKA SEBASTIAN DUDA ŁUKASZ MILKOWSKI JAN HAŁAKUC JOANNA KRAWCZYK PAWEŁ
51 BALVITEN KARDAŚ AREK KRÓLIKOWSKI KAMIL WIŚNIEWSKI PIOTR STACHOWICZ TOMASZ KAROŃ BARTEK
52 NIEFORMALNA BRYGADA BIEGOWA KRZAK ŁUKASZ KOSMACKI JACEK WRÓBEL TOMASZ SĘKOWSKI MICHAŁ KOSMACKI MICHAŁ
53 WARTKIE PIERONY 1 KRAICZICZEK KRZYSZTOF KOWAL AGNIESZKA DRGAS MAŁGORZATA WYPLER MARCIN FLORIAN KRZYSZTOF
54 WARTKIE PIERONY 2 KRAWCZYK DARIUSZ FANGOR AGATA ADAMUS ANNA SOBOTA JAROSŁAW KORDYŚ ADAM
55 WARTKIE PIERONY 3 MICHALSKI MAREK MROCHEM MARIUSZ NOWACZEK ELŻBIETA SOCHA MICHAŁ ŁASZCZAK- GAJDA DOROTA
56 WARTKIE PIERONY 4 ZORAN HENRYK KURASZ ANGELA SOCHA MARLENA SZABATOWSKI DOMINIK MICZKA PIOTR
57 WARTKIE HAZOKI PASTERNAK MARIAN MUSIAŁ BOŻENA LESISZ KATARZYNA OZDARSKI KRZYSZTOF DUŹNIAK DOMINIK
58 POCZTA POLSKA 1 BORYKA PIOTR KOSĘDKA IZABELA SOSNOWSKI MICHAŁ MROCZKA ANNA KOSIŃSKI ROBERT
59 POCZTA POLSKA 2 PAŚ PAWEŁ KLIMCZOK TOMASZ URACZ-CZYŻEWSKA ANITA KUBICZEK ALEKSANDRA MOLIŃSKA MONIKA
60 POCZTA POLSKA 3 GABAŁA MICHAŁ LATA BEATA MAKOWSKA AGNIESZKA CHYNEK ŁUKASZ WOJSA ZDZISŁAWA
61 TOURSPORT RUNNING TEAM WACHLA RAFAŁ JONDERKO ŁUKASZ TERECH TOMASZ OKROSKOWICZ TOMASZ BANEK KRZYSZTOF
62 PRO WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY ROSKOSZ RAFAŁ MUSIALIK JAN ISKRZAK IZABELA DĄBROWSKI RAFAŁ ZARZYŃSKI KRZYSZTOF
63 HURAGAN LIGOTA PRZYBYŁKO NIKODEM KISIECKI DAMIAN GRZONDZIEL MIROSŁAW LEDWOCH PRZEMYSŁAW ŻOGAŁA JAN
64 ENERGOKONTRAKT GLIWICE ZUB PRZEMEK KOŚNY OLA MACIOSZEK ŁUKASZ KOŚNY ADAM SKACZYŃSKI MARCIN
65 PIERUNY KOTT MIROSŁAW KRUK KRZYSZTOF WRODARCZYK ŁUKASZ WESOŁEK TOMASZ OLISZ TOMASZ