Po bardzo długiej przerwie bo aż ośmiomiesięcznej na halę sportową wróciły zawody sportowe. 21 listopada został rozegrany Turniej Piłki Nożnej halowej z okazji Święta Niepodległości. Na boisku w meczach rywalizowało osiem zespołów z naszego regionu. Swoje grupy eliminacyjne wygrały drużyny Dako-Dom, Panawit Team i DPL. W fazie finałowej w trzech grupach toczyła się walka o ostateczną klasyfikację turnieju. Bez porażki turniej wygrała drużyna Dako-Dom pokonując w finale Panawit Team i remisując z DPL. Drugie miejsce przypadło Panawit tym dzięki zwycięstwu 5:1 nad DPL. W przerwie między meczami przeprowadzony został konkurs celności strzałów (w poprzeczkę), którego zwycięzcą został Artur Chromy z zespołu Nano Sport. Trzy najlepsze drużyny otrzymały medale, a zwycięzcy dodatkowo nagrody ufundowane przez „Super Formę”  z Radzionkowa, głównego sponsora turnieju.

Tego słonecznego i już nieco mroźnego popołudnia na boisku przy Knosały stawiło się aż osiem drużyn z powiatu tarnogórskiego, by rywalizować w jeszcze niepodległościowych piłkarskich zmaganiach. Turniej rozgrywał się w systemie „każdy z każdym”, a do rywalizacji stanęły zespoły: Dramy Zbrosławice, Górnika Bobrowniki Śląskie, Orła Nakło Śląskie, Przyszłości Nowe Chechło, Sokoła Orzech, Zgody Repty Śląskie oraz UKS Ruchu Radzionków I i II. W końcowej klasyfikacji miejsce I zdobył UKS Ruch Radzionków I, miejsce II – Drama Zbrosławice, a miejsce III UKS Ruch Radzionków II. Przyznano także nagrody w konkursach indywidualnych. Mistrzem żonglerki został Bartek Ziaja, z kolei królem rzutów karnych Filip Posmyk. Wszystkim serdecznie gratulujemy wyników i wspaniałej rywalizacji. Podziękowania dla MOSiRu Radzionków oraz Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach za współ organizację turnieju. (Relacja UKS Ruch Radzionków)