Wyjątkowo wyrównany poziom prezentują drużyny w tegorocznej edycji Ciderplasu. Trudno jednoznacznie typować zwycięzców ligowych rozgrywek. Bardzo wiele pojedynków rozstrzyga się dopiero w tie breaku... czytaj dalej

Wyniki III kolejki

Jak "burza" idą jak do tej pory dziewczyny z drużyny FC Po Nalewce, wygrywając wszystkie swoje pojedynki nie tracąc nawet seta. Bardzo dobrze spisuje się również beniaminek ligi kobiecej, zespół Mi To Tito, który co prawda doznał jednej porażki z aktualnym liderem rozgrywek, ale wygrał ostatni swój pojedynek z bardzo doświadczoną drużyną Awaria 2:1. W lidze męskiej Helenka pokonała po bardzo zaciętym pojedynku Lasowice 2:1. Kadra Bobrek Bytom jak na lidera przystało pewnie pokonała Nomax Piekary Śląskie 2:0 oraz odwiecznego rywala Latające Gwoździe również 2:0. Aż trzech setów trzeba był aby wyłonić zwycięzcę pojedynku Lasowice - Smandbud. Dopiero w trzecim secie Lasowice "sprężyły" się wygrywając seta do 8. Drużyna VFT co prawda przegrała obydwa mecze, ale "tanio skóry nie sprzedała" i jeszcze mogą sprawić niespodziankę w rozgrywkach ligowych. Na kolejne pojedynki ligowe zapraszamy za dwa tygodnie.